Ter Lekelerine Doğal Çözüm Düğmelerle Dekorasyon Fikirleri Fotoğraf Baskılı Mum Yapımı Doğal Olarak Tüylerden Kurtulun Bebek Pudrasının Farklı İşlevleri

Tasarımı İle Büyüleyen Mum Modelleri

Dekorasyon bloğu yazmak istememdeki en büyük sebep farklı tasarımlara duyduğum büyük ilgidir. Sıradan, günlük hayatta sıklıkla kullandığımız ürünlerin yaratıcı zekaya sahip kişilerin ellerinde bambaşka bir şekle büründüğünü görmek bana ayrı bir keyif veriyor. Dekorasyon blogları ziyaretimde öncelikle tasarım ürünler yazılarına göz atarım. Bende yaratıcı bir zeka olmadığı için bu tasarımları kıskançlıkla ama çoğu zaman hayranlıkla incelerim. Tasarım ürünlere saihp olmak önceden daha zordu ama artık ülkemizde de pek çok ürün farklı ve ilgi çekici tasarımlarla satışa sunuluyor. Bu postumda, gördüğümde gülümsediğim ve çok beğendiğim mum modellerine yer verdim. İlk mum tasarımı yumurta şeklini almış. Yumurta şeklini alması ilk etapta o kadar dikkatimi çekmese de bu  mumun yanınca içinden sarı mum akması beni cezbetmeyi başardı.Daha önce pek çok defa yanan mum gördüm ama yanınca içinden biblo çıkan mum hiç görmedim. Özellikle saklamak istedikleri için mumları yakmaya kıyamayanlar, içindeki bibloları görebilmek için biran önce mumu yakmak isteyeceklerdir.


Bu mum ise sempatikliği ile dikkatimi çekti. 


En yaratıcı bulduğum mum tasarımlarından birisi de kibritli mum. Bu mum fellik fellik kibrit, çakmak arama derdinden kurtarıyor.
Yaratıcı değil ama çok iştah açıcı bir mum tasarımı var sırada. Makaron şekli verilmiş bu mumları yememek için gayret etmek gerekecek.


Bu tasarımımız ise mumluk tasarımı. Bu kedili mumluk tasarımındaki kuyruk detayını çok beğendim.
5 yorum:

 1. çok güzel bayıldım ,sevgiler....

  YanıtlaSil
 2. içinden biblo çıkan mum çok hoşmuş gerçekten :) gerçi hepsi birbirinden güzel hepsini alasım gelir görsem :)
  ben de bloguma beklerim :) hayatisusle.blogspot.com

  YanıtlaSil
 3. Aman Allah'ım ne kadar da güzel bunlar! Hepsini bir anda yakıp sonra da doyasıya izlemek istiyorum

  YanıtlaSil
 4. biblolular süpermiş, hiç görmemiştim..

  YanıtlaSil

Bak bu harika dedirten harika esintiler ve öneriler için facebook sayfama davetlisiniz...
×
bloggerProvided by Blogolect

Bak Bu Harika | Dekorasyon, Makyaj, Alışveriş ve Moda Bloğu 2014. Buket DİNSEVER | Destek - Blogger

Tasarım-Değmesin yağlı boya

Auto Scroll Stop Scroll