Ter Lekelerine Doğal Çözüm Düğmelerle Dekorasyon Fikirleri Fotoğraf Baskılı Mum Yapımı Doğal Olarak Tüylerden Kurtulun Bebek Pudrasının Farklı İşlevleri

Ayakkabı Kutularını Değerlendirmek İçin Öneriler

Geri dönüşüm projeleri ile gereksiz gördüğümüz ve atmayı düşündüğümüz pek çok şeyi kullanılabilir bir hale getirebiliyoruz. Yaratıcılık sonucu ortaya çıkan dıy fikirleri ilgi alanıma giriyor. Ortaya gerçekten hem çok kullanışlı hem de çok dekoratif çalışmalar çıkabiliyor. Dekorasyon bloğu olduğum için işin dekoratif boyutuyla da ilgileniyorum tabiki. Bir dıy projesi hem işlevsel hem de oldukça şık bir ürün ortaya çıkarıyorsa benden tam not almayı başarıyor. Dekorasyon blogları ile sıkı bir bağ kuran dıy çalışmalarını yaratıcılık ile daha da zenginleştirmek mümkün.

Ayakkabı kutuları pek çok kişi için artık ürün olarak değerlendiriliyor ve atılıyor. Yaratıcı kişiler ise ayakkabı kutuları ile harikalar yaratabiliyor. Bu postumda dekorasyon ile ilişkili ayakkabı kutusu dıy projelerini aktarmak istiyorum. Sizinle paylaşacağım fikirler hem oldukça dekoratif duruyor hem de oldukça işe yarıyor. Hatta pek çoğunda siz söylemediğiniz sürece onun ayakkabı kutusundan yapıldığını anlamak zor. Ayakkabı kutularını ve kapaklarını dekorasyona uygun olarak dekoratif kaplarla kaplayabilir ya da boyayabilirsiniz. Ayakkabı kutusundan neler yapılır? birlikte bakalım. Benim favorim ayakkabı kutusu kapaklarının kaplanmasıyla elde edilen duvar panoları oldu.


Daha fazla bilgi ve paylaşım için facebook ve instagramdan takip edebilirseniz çok mutlu olurum. Teşekkürler...

https://www.facebook.com/harikadekorasyon

http://instagram.com/bakbuharika

3 yorum:

 1. Değerlendirilebilecek herşey mükemmel dekarasyon malzemesi oluyor.
  Duvar panosu fikri çok hoşuma gitti

  YanıtlaSil
 2. Hepsi çok şirin olmuş bence :) duvar panolarından yapıp balkonumda değerlendirmek isterdim :)

  YanıtlaSil
 3. çok ilginç ve çok güzel. sonuncuya bayıldım. Evde çocuk varsa daha çok gerekir onu yapmak. Teşekkür ederim değerli yazı için.

  YanıtlaSil

Bak bu harika dedirten harika esintiler ve öneriler için facebook sayfama davetlisiniz...
×
bloggerProvided by Blogolect

Bak Bu Harika | Dekorasyon, Makyaj, Alışveriş ve Moda Bloğu 2014. Buket DİNSEVER | Destek - Blogger

Tasarım-Değmesin yağlı boya

Auto Scroll Stop Scroll