Ter Lekelerine Doğal Çözüm Düğmelerle Dekorasyon Fikirleri Fotoğraf Baskılı Mum Yapımı Doğal Olarak Tüylerden Kurtulun Bebek Pudrasının Farklı İşlevleri

Daha Düzenli Dolap ve Çekmeceler İçin Öneriler

Düzensizlik hem gözü yoruyor hem de aranılan birşeyin bulunmasını zorlaştırıyor. Buse doğduğundan beri evi düzenli tutmakta zorlanıyorum. Onun gelişimini olumsuz etkilememek adına çok da fazla müdahale etmek istemiyorum. Genellikle o uyuduğunda toparlıyorum. Çekmece ve dolaplardaki düzeni sağlamak daha kolay olsa da özellikle sabahları işe geç kalmamak için acele ettiğimde giysi dolabının düzenini biraz bozabiliyorum. Dolap ve çekmecelerdeki düzensizliğin sebebi ise biraz fazla eşyaya sahip olmak bence. Dolaplara kapasitesinden fazla eşya koyduğum için düzenin bozulmasına imkan sunuyorum. Eşim yeni aldığı her kıyafet yerine bir kıyafeti kullanım dışına çıkardığı için her zaman onun bölümü benimkinden daha düzenli görünüyor. Dekorasyon bloğu olarak dolap düzeni için yaratıcı fikirler arayışı içine girdim.

Daha önce Meltem  Açıkel'den duyduğum nevresim takımlarını saklama fikri gerçekten çok kullanışlı. Meltem Açıkel bir yastık kılıfını kese gibi kullanip diğer çarşaf ve yorgan kılıfı gibi  parçaları o kılıfını içine koymayı önermişti.
9 yorum:

 1. Bu çarşafları saklama fikrini ilk kez görüyorum çok ilginç. Çekmece düzenlemesi ise tam benlik olmuş hemen deneyeceğim ;))

  YanıtlaSil
 2. Buketciğim, ben de yatak takımlarını, nevresimi ütüleyip 3 e katladıktan sonra, çarşafı ve yastık kılıflarını ara kata sokarak kaldırırım. Ama dolaplara giren eller tek olmayınca düzen hak getire oluyor ne yazık ki:))) Ne yapalım:) Biri toplayacak biri dağıtacak yuvarlanıp gideceğiz işte:) Ama güzel fikir. Gerçekten bak bu harika. Sevgiyle kal.

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Evet herkes kendi bildiği gibi apınca olmuyor canım haklısın:)

   Sil
 3. Son karedeki buz kalıplarımı?
  Tüh....geçen yaz attıklarım geldi aklıma!

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. evet buz kalıbı. Sağlık olsun aklında bulunsun

   Sil
 4. Harika düzene bayılıyorum.
  Hele yastık içi nevresim olayı çok güzel.
  sevgiler

  YanıtlaSil
 5. Faydalı fikirler için teşekkürler... yastıkta nevresim olayı gerçekten değişikmiş ...

  YanıtlaSil
 6. Blogunuz ne kadar şık ,güzel ve bilgilendirici emeklerinize sağlık....

  YanıtlaSil

Bak bu harika dedirten harika esintiler ve öneriler için facebook sayfama davetlisiniz...
×
bloggerProvided by Blogolect

Bak Bu Harika | Dekorasyon, Makyaj, Alışveriş ve Moda Bloğu 2014. Buket DİNSEVER | Destek - Blogger

Tasarım-Değmesin yağlı boya

Auto Scroll Stop Scroll