Ter Lekelerine Doğal Çözüm Düğmelerle Dekorasyon Fikirleri Fotoğraf Baskılı Mum Yapımı Doğal Olarak Tüylerden Kurtulun Bebek Pudrasının Farklı İşlevleri

Dekorasyon Bloğu Olarak Sizi Ev Ziyaretine Bekliyorum

Her ne kadar 3 yıl önce evlendiğimizde evimizin dekorasyon işi bittikten sonra dekorasyon fikirlerine çok ihtiyaç duymasam da farklı mekanlar her zaman ilgimi çekiyor. Ben dekorasyonla ihtiyaç için değil bana keyif verdiği için ilgileniyorum. Farklı dekore eedilmiş evler ufkumu açıyor gibi hissediyorum. Zaman zaman sanal ev ziyaretleri yapmam da bu yüzden. Bu postumda minimalist dekorasyon ve modern dekorasyonu buluşturan bir eve sizi de davet etmek istiyorum. Dekorasyon bloğu olarak bana bun evin huzur verdiğini söylemek isterim. Dekorasyon blogları zaman zaman tarafsız olarak paylaşım yaparken kimi zaman da paylaşımlarını kişisel zevk ve düşünceleri doğrultusunda değerlendirirler. Ben de bu yazımda sizi konuk ettiğim bu evi kendi görüşlerimi aktararak paylaşmak istiyorum.

Evin her mekanında hissedilen minimalist hava salon dekorasyonunu da ele geçirmiş. İlk baktığımda bana bu evde hayat yok hissi uyandırdı. Ben de sadeliği severim ama fazla sadelikte gözüme hoş gelmedi. Yemek bölümünde kullanılan sandalyelerin rengarenk olması detayını çok sevdim.7 yorum:

 1. Bende de aynı his oluştu ama hakkını yememek lazım güzel ev şimdi:):):)Mutfağı çok sevdim sade ve beyaz:)

  YanıtlaSil
 2. Bu evde yaşayan biri var mı ? merak ettim doğrusu :)
  Renkli sandalyeleri beğendim.Solon için masa çok ufak kalmış ;)
  Bursa'dan sevgiler :)

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Saldalyeler farklı bir hava katmış gerçekten.

   Sil
 3. Çok fazla çıplak geldi. Çocuk sahibi bir insan olarak şahsen o buz gibi soğuk, halısız evde yaşamak istemezdim.

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Benim yaşam tarzıma da uymuyor ama. küçük bir çocuğa sahip bir anne olarak bu kadar olmasa da bende evimi epey sadeleştirdim:)

   Sil
 4. Bu sene her yerde mutlaka gri-siyah ve beyaz renkleri görüyorum, çokta seviyorum. Çok güzel bir paylaşım olmuş. konya iç dekorasyon olarak iyi çalışmalar dilerim.

  YanıtlaSil

Bak bu harika dedirten harika esintiler ve öneriler için facebook sayfama davetlisiniz...
×
bloggerProvided by Blogolect

Bak Bu Harika | Dekorasyon, Makyaj, Alışveriş ve Moda Bloğu 2014. Buket DİNSEVER | Destek - Blogger

Tasarım-Değmesin yağlı boya

Auto Scroll Stop Scroll