Ter Lekelerine Doğal Çözüm Düğmelerle Dekorasyon Fikirleri Fotoğraf Baskılı Mum Yapımı Doğal Olarak Tüylerden Kurtulun Bebek Pudrasının Farklı İşlevleri

Eşek Sütü İle Cildinizi Şımartın
Eşek sütü, içeriği ile anne sütüne en yakın süt kabul ediliyor. Eşek sütü, besleyici değerinin yanında cilde yüksek oranda nemlendirme sağladığı için kozmetik değeri de olan bir besin. Benim oldukça kuru bir cilt yapım olduğu için benim için bir ürünün nemlendirme özelliği benim için oldukça önemli. Cilt yaşlanmasının en önemli sebeplerinin başında cilt kuruması geldiği için nemlendirme benim cilt bakımı rutinimin en önemli kısmını oluşturuyor. Eşek sütü, içeriği ile cilt için büyük oranda nem sağladığı biliniyor. ' La Maispn du Savon de Marseille' markası da bu mucizevi oldukça yüksek besin değerine sahip bu besini kozmetik ürünlerde kullanarak bize armağan ediyor. Kuru cilt yapımdan oldukça şikayetçi olduğum için vücut losyonu benim vazgeçilmezlerim arasında. Her duş sonrası mutlaka vücut losyonu tercih ediyorum. Kullanmadığım dönemlerde kuruluktan cildimde pul pul dökülmeler oluyor. Kuru ciltlerin dikkat etmesi gereken bir diğer nokta ise sabun seçimidir. Çünkü klasik sabunlar içeri gereği cildi kurutmaya meyillidir. Eşek sütü sabunları ise yüksek oranda cilde nem sağladığı için yüz bölgesi için de uygun. Çikolatalı eşek sütlü sabun kokusu ile beni büyülemeyi başardı. Çikolata hastası biri olarak bu sabunun benim için üretilmiş olduğunu düşündüm. Siz de cildinizin kurumasını istemiyor ve mis gibi çikolata kokusu burnunuza gelsin istiyorsanız çikolatalı eşek sütü sabununu denemelisiniz.Sabunun iki katmana sahip, farklı bir tasarımı var. Öncelikle renkli kısmı vücudunuza uyguluyor daha sonra duruluyorsunuz. Daha sonra eşek sütü içeren beyaz kısmı ile nemlendirme sağlıyorsunuz.Yüksek nemlendirme özelliği ile nam salmış eşek sütlü ürünler, kuru cilde sahip biri olarak benim de ilgimi çekti. Eşek sütlü vücut losyonunu her duş sonrası tüm vücuduma uyguluyorum. Cildim de fark edilir bir nemlenme ve canlanma meydana geldi. Ben bu ürünü çok sevdim.Cildinize hak ettiği nemi sağlamak ve ihtiyaç duyduğu bakımı yapmak için eşek sütlü ürünleri tercih edecekseniz Yaşam Dükkanı sitesinden güvenle alışveriş yapabilirsiniz.

6 yorum:

 1. Eşek Sütlü bu ürünleri çok merak ettim doğrusu :)

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. yüksek nemlendirme özelliği ile benden tam not aldılar. Tavsiye ederim.

   Sil
 2. Ben de ilk defa duyuyorum desem:)

  YanıtlaSil
 3. eşşek sütünün özellikle kanser hastalarında kullanıldığını biliyorum . anne sütüne en yakın süt olduğunu da biliyorum ama güzellik ürünü olarak kullanılması bana çok ilginç geldi. cidden işe yarıyor mu acaba ? :))

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Ben losyonun nemlendirme performansından çok memnun kaldım canım.

   Sil

Bak bu harika dedirten harika esintiler ve öneriler için facebook sayfama davetlisiniz...
×
bloggerProvided by Blogolect

Bak Bu Harika | Dekorasyon, Makyaj, Alışveriş ve Moda Bloğu 2014. Buket DİNSEVER | Destek - Blogger

Tasarım-Değmesin yağlı boya

Auto Scroll Stop Scroll