Ter Lekelerine Doğal Çözüm Düğmelerle Dekorasyon Fikirleri Fotoğraf Baskılı Mum Yapımı Doğal Olarak Tüylerden Kurtulun Bebek Pudrasının Farklı İşlevleri

Kedilerin İlham Olduğu Gülümseten TasarımlarEvcil hayvanlarla iletişimde olmanın gerçekten terapi gibi geldiğini düşünüyorum. Negatif enetjiyi yok ederek pozitif duygular aşılıyorlar sanki. Buse 'de hayvanları özellikle kedileri çok seviyor. Sokakta kedi görmesin hemen peşinden gidiyoruz. Gerçekten çok mutlu oluyor Buse. Bakabileceğimize inansam ona bir evcil hayvan almak istiyoruz ama bu şimidilik çok mümkün görünmüyor. Bahçeli bir evimiz olsa hiç düşünmezdim. Buse gibi kedi seven tasarımcılar, kedilerden ilham alarak harika tasarımlara imza atmışlar. Kedili diz üstü çoraplar sizce de çok sempatik değil mi? Dizlerde kedi görünümü verilmiş deri tayta da bayıldım. Türkiye'de görsem hiç düşünmez alırdım o taytı.


Kediler sadece moda tasarımcılarına değil dekorasyon tasarımcılarına da ilham olmuş. Dekorasyon bloğu olarak kedili dekoraitf tasarımların oldukça ilgimi çektiğini söylemek isterim. Biz dekorasyon blogları olarak, farklı ve kullanışlı tasarımlara ilgi duyuyoruz. Ben sempati uyadıran dekorasyon tasarımlarına da özel bir ilgim var. Kediler, bu kedili ataçlar ile sizin notlarınızı düzenliyor.Özellikle mutfak dekorasyonunuza neşe katmak istiyorsanız, kedilerin ilham olduğu kedili kupa tasarımlarına mutfağınızda yer açabilirsiniz.

 

Bu şirin kedili kurabiye kalıpları ile kedilere sofralarınızda ve sunumlarınızda yer verebilirsiniz. Bu kalıpta sevdiğim kısım ile kalıptaki her kedinin farklı bir şekle sahip olması. Gerçekten çok tatlılar.5 yorum:

 1. Kedili kupaya bayıldım:) Çok sevimli:)

  YanıtlaSil
 2. kedili kalıplar çok tatlı bulmak gerek :)

  YanıtlaSil
 3. Bir kedi manyağı olarak BAYILDIM!

  YanıtlaSil
 4. Pati izlerini sevdiğim...

  YanıtlaSil
 5. En tatlıları da kurabiye kalıpları, ama insan yemeye kıyamaz bunları bee =)

  YanıtlaSil

Bak bu harika dedirten harika esintiler ve öneriler için facebook sayfama davetlisiniz...
×
bloggerProvided by Blogolect

Bak Bu Harika | Dekorasyon, Makyaj, Alışveriş ve Moda Bloğu 2014. Buket DİNSEVER | Destek - Blogger

Tasarım-Değmesin yağlı boya

Auto Scroll Stop Scroll