Ter Lekelerine Doğal Çözüm Düğmelerle Dekorasyon Fikirleri Fotoğraf Baskılı Mum Yapımı Doğal Olarak Tüylerden Kurtulun Bebek Pudrasının Farklı İşlevleri

Migliorin Saç Spreyi İle Saç Dökülmem Azaldı


Hamilelik döneminde başlayan saç dökğlmesi problemim hala devam ediyor. Her saçımı taradığımda saç fırçasının üzerinde bir tutam saç görmekten hiç hoşlanmıyorum. Yerlerde dolaşan saçlarda var tabiki. Hergün süpürge ile saç avına çıkıyorum. Saç dökülmesi bazen çok can sıkıcı bir hal alabiliyor. Saç dökülmesi ile mücadelem sonucu tanıştığım bir saç losyonu ile sizi de tanıştırmak istedim. Migliorin saç spreyi ile arkadaşımın tavsiyesi ile tanıştım. 2 aydır düzenli olarak kullanıyorum.


Ürün temiz saça uygulanıyor. Her sabah işe gitmek için hazırlanırken saçıma 2 - 3 kere püskürtüyorum. Saçıma güzelce yediriyorum. Saçımda yağlı bir görünüm sağlar mı diye endişem vardı ama öyle olmadı. Kokusu da oldukça hafif. Kalıcı ve rahatsız edici bir kokusu yok. 2 aydır kullanma deneyimlerime dayanarak ürünün gerçekten saç dökülmesine karşı etkili olduğunu söyleyebilirim. Saçlarımın dökülmesi tamamen durmuş olmasa da büyük ölçüde azaldı. Ürünü saglikliyasammarket.com sitesinden indirimli olarak spariş vermiştim. Saç dökülmesi sorunu yaşıyorsanız tavsiye ederim.


2 yorum:

  1. Bu ürünü ilk defa duydum ama benim de saç dökülmeme çare olur mu acaba?

    YanıtlaSil

Bak bu harika dedirten harika esintiler ve öneriler için facebook sayfama davetlisiniz...
×
bloggerProvided by Blogolect

Bak Bu Harika | Dekorasyon, Makyaj, Alışveriş ve Moda Bloğu 2014. Buket DİNSEVER | Destek - Blogger

Tasarım-Değmesin yağlı boya

Auto Scroll Stop Scroll