Ter Lekelerine Doğal Çözüm Düğmelerle Dekorasyon Fikirleri Fotoğraf Baskılı Mum Yapımı Doğal Olarak Tüylerden Kurtulun Bebek Pudrasının Farklı İşlevleri

Mudo Concept Showroom'dan Objektifime Yansıyanlar

Dekorasyon bloğu yazan biri olarak dekorasyona büyük ilgi duyduğum için dekoratif ürünler satan mağazalarda dolaşmaktan büyük keyif alıyorum. En sevdiğim ev aksesuar ve dekorasyon ürünleri satan mağazaların başında ise Mudo Concept geliyor. Özellikle bu mağazayı indirim dönemlerinde dolaşmaktan daha büyük keyif alıyorum. Çünkü gözümün kaldığı, içimin gittiği ürünleri alabiliyorum. Dün Anatolium AVM'ye hem alışverişe hem de zaman geçirmeye gittik. Ben Mudo mağazayı görür görmek hemen fotoğraf makinemi eşimin elinden kapıp, keşfe çıktım. Her zaman olduğu gibi yine mağazada kendimi kaybettim. Mağaza gerçen adı gibi her zevke hitap eden ve her ihtiyaca uygun ürünler içeren oldukça konsept bir yapıya sahip. Belki de bu özelliğide beni bu mağazanın müdavimi yapıyor. Anatolium Avm'deki Mudo Concept mağaza oldukça büyük bir alanda olduğu için mağaza içinde minik minik showroom olarak yaşam alanları dekore etmişler. Bu yaşam alanları d farklı mekanlardan oluşuyor. Ve her bir mekan farklı dekorasyon türüne uyacak şekilde dekore edilmiş. Özellikle retro ve country dekorasyon tarzını tercih ediyorsanız, bu mağazada tarzınızı destekleyecek çok sayıda ürünü bir arada bulabilirsiniz. Ben kırmızı rengi çok sevdiğim için mi  bilmiyorum ama ilk fotoğraftaki yatak odası dekorasyonuna bayıldım. Dekorasyon blogları her dekorasyon tarzını benimsemese bile fikir vermek amacıyla bloglarında pek çok tarzı bir araya getiriyorlar. Ben de ilk fotoğraf kadar beğenmesem de mağazadaki tüm örnek mekanları sizin için fotoğrafladım. Siyah duvar evde nasıl durur diye sorsalar olumlu bir yanıt vermezdim ama 5. fotoğraftaki salon örneğini görünce tüm düşüncelerim değişti. Doğru dekoratif ürünler kullanılınca siyah duvar da gerçekten ev dekorasyonuna oldukça yakışıyormuş. O mekanda kullanılan canvas tabloya ve siyah duvardaki asil duruşuna bayıldım. Fotoğrafları yeni makinem Samsung NX 3000 ile çektim. Bu mağaza çekimi benim bu makinemle ilk denemem oldu. Cihazın geniş lensinden ve görüntü kalitesinden oldukça memnun kaldım. Daha sonra bu cihazı başka bir postta ayrıntılı olarak incelemek ve profesyonel makine almayı düşünenlere fikir vermek istiyorum.


Mudo Concept Mağazada pek çok aksesuar gibi aynalar da çok şık. Hazır her yerde ayna varken karı koca bir aynı selfie yapmasak olmazdı.


Daha fazla bilgi ve paylaşım için facebook ve instagramdan takip edebilirseniz çok mutlu olurum. Teşekkürler...

https://www.facebook.com/harikadekorasyon

http://instagram.com/bakbuharika

6 yorum:

Bak bu harika dedirten harika esintiler ve öneriler için facebook sayfama davetlisiniz...
×
bloggerProvided by Blogolect

Bak Bu Harika | Dekorasyon, Makyaj, Alışveriş ve Moda Bloğu 2014. Buket DİNSEVER | Destek - Blogger

Tasarım-Değmesin yağlı boya

Auto Scroll Stop Scroll