Ter Lekelerine Doğal Çözüm Düğmelerle Dekorasyon Fikirleri Fotoğraf Baskılı Mum Yapımı Doğal Olarak Tüylerden Kurtulun Bebek Pudrasının Farklı İşlevleri

Mutfaktaki Malzemelerle Tabağa Yapılan Sanat

Dekorasyon bloğu yazarı olarak her türlü farklı ve yaratıcı fikre saygım ve ilgim sonsuz. Blog yazmaya başladığımdan beri insan zihninin ve yaratıcılığının sonunun olmadığını keşfetmiş bulunuyorum. Dekorasyon blogları ziyaretlerimde de farklı tasarım ve fikirler gördükçe nedensiz bir mutluluğa kapılıyorum. Sanki o fikir bana aitmiş, sanki o tasarım benim olacakmış gibi tarifsiz bir duygu bu. Beni cezbeden yaratıcı fikirler sadece dekorasyon önerileri değil, her türlü zekice tasarım beni etkielmeyi başarıyor. Bu postumda mutfaktaki malzemelerin boya, ellerin fırça tabağın tual olduğu tablo tadında tabak dekorasyonları paylaşacağım. Ben bu tabak dekorasyonlarını gördüğümde oldukça beğendim. Hatta bende benzer bir çalışma yapabilir miyim diye düşündüm. Eğer denemeye cesaret edebilirsem, burada paylaşmak isterim. İnsan gerçekten istedikten sonra yapamayacağı şey olmayacağını çok iyi biliyorum. Eğer gerekli zamana ve isteğe sahip olursam burdaki örnekler kadar başarılı olmasa da benzer bir tabak hazırlayabileceğimi düşünüyoruum. Siz de mutfaktaki yiyeceklerle benzer çalışmalar yapabilir, yemek sunumlarınıza farklılık ve şıklık katabilirsiniz. Burada paylaştığım tabak sunumlarından ben en çok 2. fotoğraftaki sanat eseri gibi çalışmayı beğendim. Renk uyumu da çok iyi yapılmış. Figürde çok başarılı oluşturulmuş. Çocuğunuzla da benzer çalışmalar yaparak eğlenceli ve kaliteli zaman geçirebilirsiniz.


Daha fazla bilgi ve paylaşım için facebook ve instagramdan takip edebilirseniz çok mutlu olurum. Teşekkürler...

https://www.facebook.com/harikadekorasyon

http://instagram.com/bakbuharika

4 yorum:

  1. Bir yemeğin lezzeti kadar benim için sunumda önemlidir. Elimden geldiğince de bu sunuma hep özen göstermişimdir. Yukarıdaki sunumların hepsi bana göre çok güzel ,çok emek ve duygu var.Paylaşımlarınız için tşk ederim.Sevgiler.

    YanıtlaSil
  2. dekerasyon çok önemli yıllarca kara düzen devam etti evimiz iş yerimiz hatta hayatımız teşekkürler yazı için takipteyiz okuruz.net ailesi olarak

    YanıtlaSil
  3. İnstagramda leesamantha adında bir kullanıcı var dünya çapında ünlü bir food artist kendisi, yaptığı şeyleri her defasında hayretle takip ediyorum. Tavsiye ederim :)

    YanıtlaSil

Bak bu harika dedirten harika esintiler ve öneriler için facebook sayfama davetlisiniz...
×
bloggerProvided by Blogolect

Bak Bu Harika | Dekorasyon, Makyaj, Alışveriş ve Moda Bloğu 2014. Buket DİNSEVER | Destek - Blogger

Tasarım-Değmesin yağlı boya

Auto Scroll Stop Scroll