Ter Lekelerine Doğal Çözüm Düğmelerle Dekorasyon Fikirleri Fotoğraf Baskılı Mum Yapımı Doğal Olarak Tüylerden Kurtulun Bebek Pudrasının Farklı İşlevleri

Pack Work Tekniği İle Yapılmış Resimler

El becerisi ile zekanın iş birliği ile ortaya çıkan sanat ürünlerine hayran kalmamak mümkün değil. Ben çöp adam bile çizemediğim için resim sanatı ile uğraşanlara duyduğum hayranlığın boyutu daha da fazla. Bazı resim sanatçıları ise kalem, boya dışında farklı objeler kullanarak da marifetlerini konuşturuyor. Bu yazımda pack work tekniği ile yapılmış resim örneklerini sizlerle paylaşmak istedim. Burdaki resim örnekleri dergi ve gazete parçaları ile kalem, boya ve fırça kullanılmadan yapılmış. Ben ortaya çıkan bu resimleri çok başarılı ve yaratıcı buldum. Bu resimlerle yapılan tablolar, dekorasyonda da oldukça hoş durur. Yeteneğim olsaydı benzer bir çalışma yapıp salon dekorasyonumda kullanmayı çok isterdim. Renkli örnekler de hoş duruyor ama ben en çok siyah beyaz olarak tasarlanmış resim örneklerini beğendim.


4 yorum:

 1. vu-huu
  harika görünüyorlarr
  ben de yapabilir miyim diye bakındım yeminle
  emekli olduğumda denemek üzere erteledim ne yazık ki

  Sevgiler

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. BENDE DENEMEK İSTERDİM AMA YAPABİLECEĞİMİ SANMIYORUM:)

   Sil
 2. Ortaokullu yıllarımız da en sevdiğim resi iş çalışmasıydı bu kağıt kolaj ,odalarımızın duvarlarında da sevdiğimiz oyuncu ,şarkıcıların fotoğraflarından kolajlar hazırlar büyük panolar yapardık:)))
  teknoloji çağı gençlerin el becerilerini yok etti maalesef.
  Güzel paylaşım için teşekkürler.

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Tespitinde çok haklısın canım ya malesef.

   Sil

Bak bu harika dedirten harika esintiler ve öneriler için facebook sayfama davetlisiniz...
×
bloggerProvided by Blogolect

Bak Bu Harika | Dekorasyon, Makyaj, Alışveriş ve Moda Bloğu 2014. Buket DİNSEVER | Destek - Blogger

Tasarım-Değmesin yağlı boya

Auto Scroll Stop Scroll