Ter Lekelerine Doğal Çözüm Düğmelerle Dekorasyon Fikirleri Fotoğraf Baskılı Mum Yapımı Doğal Olarak Tüylerden Kurtulun Bebek Pudrasının Farklı İşlevleri

Prozinc Saç Bakım Ürünleri Deneyiyim

Saç bakımı rutin bir hal aldığında saç sorunlarının önüne geçmek mümkün olabiliyor. Bu yüzden ben saç bakımını oldukça önemsiyorum. Buse doğduğundan beri kuaföre gitmeye pek fırsat bulamadığım için saç bakımımı evde yapıyorum. Bu postumda  Prozinc markasının kullandığım ürünlerinden bahsetmek istiyorum. Prozinc, saç bakımı konusunda uzmanlaştığı için ürünlerini güvenle kullanıyorum. 


Prozinc, farklı saç sorunları için farklı çözümler sunan geniş ürün yelpazesine sahip. Benim saçımda yağlanma ve dökülme problemleri olduğu için ben o doğrultuda ürün seçtim. Bir süredir Prozinc fresh saç şanpuanı ve prozinc saç bakım maskesini kullanıyorum.Prozinc saç bakım maskesini saçlarımda dökülme problemi olduğu için ve röfle uygulamasından dolayı elastikiyetini, canlılığını kaybettiği için tercih ettim. Bu maskeyi her duşa girdiğimde saçımı şampuanladıktan sonra saçıma uyguluyorum. Saçımı şampuanlayıp duruladıktan sonra bir miktar maskeyi saç derisinden saç uçlarına kadar yediriyorum. 5 dk beklettikten sonra duruluyorum. Kullanmaya başladığımdan beri saçlarımda belirgin parlaklık eydana geldiğini belirtmek isterim. Ben bu maskeyi oldukça sevdim.


Prozinc fresh saç şampuanını ise saç dökülmesi problemim için tercih etmiştim. Markanın bu ürünü özellikle örtü yada şapka nedeniye hava alamayan saçlar için formüle edilmiş olsa da ben de bu ürünü severek kullandım. Özellikle saçlarımdaki yağlanma problemini büyük ölçüde azaldığını rahatlıkla söyleyebilirim. Bu şampuanla saçımı yıkayınca saç derimde bir hafiflik hissediyorum. Ben bu şampuanın bana verdiği hissi özellikle de kokusunu çok sevdim. Daha önce Prozinc ürünlerini kullanmadıysanız denemenizi gönül rahatlığı ile tavsiye ederim.
4 yorum:

 1. ben bunun boyalı saçlar için olanını çok sevdim..

  YanıtlaSil
 2. Takipteyim canım .Bursaya slmlar...

  YanıtlaSil
 3. bende de sac egzaması var prozınc dışında şampuan kullanamıyorum.bende cok memnunum rahatlatıyor kasıntılarım ve sac dokulmelerım azaldı bır nebzede olsa..bende beklerım hoscakalın..

  YanıtlaSil
 4. bende prozinc kuru saçlar için şampuanını kullanıyorum gerçekten çok memnunum.
  prozinc şampuanlar çok iyi temizliyor saçı.
  güle güle kullan, sevgiler :)

  YanıtlaSil

Bak bu harika dedirten harika esintiler ve öneriler için facebook sayfama davetlisiniz...
×
bloggerProvided by Blogolect

Bak Bu Harika | Dekorasyon, Makyaj, Alışveriş ve Moda Bloğu 2014. Buket DİNSEVER | Destek - Blogger

Tasarım-Değmesin yağlı boya

Auto Scroll Stop Scroll