Ter Lekelerine Doğal Çözüm Düğmelerle Dekorasyon Fikirleri Fotoğraf Baskılı Mum Yapımı Doğal Olarak Tüylerden Kurtulun Bebek Pudrasının Farklı İşlevleri

Şarjım Bitti, Keyfim Kaçtı Devri Sona ErdiAkıllı telefonlar hayatımızın bir parçası haline geldi. İnternetin daha da aktif kullanımasını sağlayan bu teknoloji harikası cihazlar gerçekten çok kullanışlı. Akıllı telefonlar ve ipad gibi cihazlar için yaşamı daha da kolaylaştıracak programlar yazılıyor. Program sayısı ve cihazların kullanım sıklığı arttıkça şarjın bir gün dayanması bile güçleşiyor. Dün cep telefonumu evde unutmuştum ve eve gittiğimde şarjının çok az bir miktar azaldığını gördüm. Oysaki telefonum yanımda olduğu zaman eve gidene kadar çoktan bitmiş oluyor. Eğer dışardaysam ve şarj etme olanağım yoksa eve gidene kadar sanal alemle ve tanıdıklarımla iletişimim kopuyor. Herseferin de biraz daha az kurcalayayım şu telefonu ki şarjı daha çok dayansın desem de kendimi durduramıyorum. Bunun benim için çözüm olmayacağını farkındayım. Bu yüzden başka arayışlar içerisine girdim. Benim gibi sosyal medya bağımlılarının taşınabilir şarj cihazı tercih ettiğini öğrendim. Boyutları da taşımak için oldukça uygun olduğu için benim de en kısa sürede böyle bir cihaz almam gerekiyor.Sonex Ceppower markasının taşınabilir şarj ürünleri hem boyut olarak hem de tasarım olarak beğenimi topladı. Cihazların en büyük artısı sadece belirli cep telefonları ile değil usb uçlu güç kablosu olan farklı marka ve modellerde cep telefonlarına, tablet bilgisayarlara ve mp3 , mp4 gibi cihazlara da uygun olması bence. Bu yönüyle de oldukça kullanışlı bir ürün. 


Sonex Cepppower taşınabilir batarya modellerinin farklı renk seçenekleri mevcut. Ama ben kırmızı rengi çok sevdiğim için 5 kuruş fazla olsun ama kırmızı olsun diyerek o modeli daha çok beğendiğimi belirtmek istiyorum. Siyah renk de bu cihazda çok asil durmuş.Ürünler hakkında daha fazla bilgi almak için ve farklı model seçeneklerie göz atmak için firmanın web sitesini ve sosyal hesaplarını ziyaret edebilirsiniz.

  http://www.ceppower.com/
1 yorum:

  1. Bu tarz taşınabilir powerbank'lar malesef Xperia'ma yetmiyor :/ Yolculuğa çıkmadan önce almıştım 1 tane ama 1 kez bile tam olarak şarj etmedi. Satıcı bana 2-2,5 kez doldurur demişti. Meğerse Xperia'yı şarj bakımından doyurmak diğerlerine göre daha zormuş wattı yüksekmiş vesaire. Sonuç olarak almadan önce telefonun ne kadar güce ihtiyacı olduğunu internetten araştırıp ona göre yüksek wattlı yahut düşük wattlı powerbankları kendimiz öğrenmeliyiz. Zira benim gibi yollarda ser sefil perişan olabilirsiniz. P.S: Satcılara güvenmeyin. :)

    YanıtlaSil

Bak bu harika dedirten harika esintiler ve öneriler için facebook sayfama davetlisiniz...
×
bloggerProvided by Blogolect

Bak Bu Harika | Dekorasyon, Makyaj, Alışveriş ve Moda Bloğu 2014. Buket DİNSEVER | Destek - Blogger

Tasarım-Değmesin yağlı boya

Auto Scroll Stop Scroll