Ter Lekelerine Doğal Çözüm Düğmelerle Dekorasyon Fikirleri Fotoğraf Baskılı Mum Yapımı Doğal Olarak Tüylerden Kurtulun Bebek Pudrasının Farklı İşlevleri

Tabaklarla Dizayn Edilen Duvar Dekorasyon Örnekleri

Dekorasyon bloğu olarak duvar dekorasyonunu oldukça önemsiyorum. Duvarların, mekanın karakteristik özelliklerini yansıttıklarına inanıyorum. Bu yüzden duvarın renginden, duvarda kullanılan objelere kadar duvar dekorasyonuna dikkat edilmesi gerektiğini düşünüyorum. Çünkü renkler ve objeler mekana ruh katıyorlar. Duvar dekorasyonunda en çok kullanılan tablo, saat, ayna gibi objelerin yerine daha farklı ve dikkat çekici objeler kullanarak duvar dekorasyonunuza farklılık katabilirsiniz. Duvar dekorasyonu yapılacak duvar, en çok göze çarpan duvar olarak tercih edilebilir. Dekorasyon blogları ziyaretlerimde duvar dekorasyonlarının genellikle yemek masası bölümüne denk gelen duvara yapıldığını gözlemliyorum. Dekorasyon fikri vermesi amacıyla bu postumda tabaklarla yapılan duvar dekorasyonları örneklerini paylaşmak istiyorum. 

Tabakların arkasına sağlam bir yapıştırıcı ile askı aparatı yapıştırarak onları birer duvar dekorasyon objesi haline getirebilirsiniz. Klasik duvar objeleri yerine tabaklarla hoş bir duvar elde edebilirsiniz. Bunun için mevcut tabaklarınızı kullanabileceğiniz gibi tabaklarınıza ufak değişiklikler yaparak da duvarda kullanabilirsiniz. Cam tabakların arka kısımlarını istediğiniz bir desende dekopaj yaparak istediğiniz görünümü elde edebilirsiniz. Dilerseniz tabakların içine aile fotoğraflarınızı yapıştırarak duvarda aile panosu da oluşturabilirsiniz.
3 yorum:

Bak bu harika dedirten harika esintiler ve öneriler için facebook sayfama davetlisiniz...
×
bloggerProvided by Blogolect

Bak Bu Harika | Dekorasyon, Makyaj, Alışveriş ve Moda Bloğu 2014. Buket DİNSEVER | Destek - Blogger

Tasarım-Değmesin yağlı boya

Auto Scroll Stop Scroll