Ter Lekelerine Doğal Çözüm Düğmelerle Dekorasyon Fikirleri Fotoğraf Baskılı Mum Yapımı Doğal Olarak Tüylerden Kurtulun Bebek Pudrasının Farklı İşlevleri

Tesettür Giyim İçin Modayı Yansıtan Öneriler
2015 Tesettür giyim modası, bu sene de oldukça şık ve modern detaylar içeriyor. Tesettür giyim tarzını benimseyenler için de tarzlarına uygun ve moda detayları içerek çok sayıda kıyafeti bulabilmek mümkün. 2015 tesettür modasında başörtüsü, aksesuar ve alt giyim aynı renk seçilerek üst giyim kısmında farklı ve çakıcı bir renk kullanılarak yapılan kombinler sıkça karşımza çıkıyor. Sezon trend rengi olan oksit sarısı ve siyahın mükemmel uyumu ile ortaya çıkan bu kombini çok beğendim.Tesettür giyim denilince aklıma öncelikle tunik modelleri geliyor. Ben de tunikleri çok seviyor ve günlük kombinlerimle tunikleri taytlarla sıklıkla kullanıyorum. 2015 trendlerinden biri de dantel detaylar. Tesettür giyim modellerinde de dantel detaylar farklı yerlerde ve farklı biçimde sıklıkla kullanılıyor. Kollarında beyaz dantel detaylı bu siyah tuniği ve beyaz pantolon ve akseuarlarla yapılan kombini oldukça şık buldum.


 2015 Abiye tesettür modelleri de oldukça renkli ve oldukça şık. Abiye modellerinde kullanılan Osmanlı detayları da bu sezonun trendleri arasında yer alıyor. Sezon modellerinde sıklıkla karşımıza çıkan gold rengi de özellikle abiye elbiselere ve elbiselerde kullanılan detaylara ışıltı katıyor. Gold ve fuşya renkleri ile kombin yapılan bu abiye modeli sizce de çok şık değil mi?Abiye kıyafetlerin vazgeçilmez rengi olan siyah, bu kombinde gold detaylar ile hareket kazanmış. Ben de gold ve siyah rengin uyumunu çok beğenen ve abiye kombinlerimde sıklıkla tercih edenlerdenim.

Tesettür modası ile öneriler sunduğum bu yazıyı hazırlarken tesettür giyim ile ilgili çok geniş ürün yelpazesine sahip olan ve ünlü tesettür tasarımcıları tarafından hazırlanan koleksiyon ürünlerini satışa sunan modameyra.com sitesinde yer alan kombinlerden yararlandım. Bu postumda yer alan abiye kıyafetleri www.modameyra.com sitesinden temin edebilirsiniz.

4 yorum:

Bak bu harika dedirten harika esintiler ve öneriler için facebook sayfama davetlisiniz...
×
bloggerProvided by Blogolect

Bak Bu Harika | Dekorasyon, Makyaj, Alışveriş ve Moda Bloğu 2014. Buket DİNSEVER | Destek - Blogger

Tasarım-Değmesin yağlı boya

Auto Scroll Stop Scroll