Ter Lekelerine Doğal Çözüm Düğmelerle Dekorasyon Fikirleri Fotoğraf Baskılı Mum Yapımı Doğal Olarak Tüylerden Kurtulun Bebek Pudrasının Farklı İşlevleri

8 Mart Blogger Buluşmasında Katkı Sağlayan Sponsorlarımız -1-


8 Mart Dünya kadınlar gününde bloggerlar olarak Hilton Hotel'de bir araya geldik. Buluşmamız oldukça eğlenceli geçti. Buluşmamızın detaylarını daha önceki yazımda anlatmıştım. Burdan ulaşabilirsiniz. Bu yazımda bizi destekleyen sponsor firmalardan ve bizler için hazırladıkları hepsi birbirinden güzel hediyelerinden bahsetmek istiyorum.

Hilton Hotel, bize ev sahipliği yaptı. Bizim için ayırdığı toplantı salonu da coffee break köşesi de kusurdu. Mekanda kullandığımız süslemeler de bake & more tarafından temin edildi.


Hepberaber kesip daha sonra da afiyetle yediğimiz pasta Merve Uçan Butik Pasta tarafından yapıldı. Merak edip sordum, tam üç günde yaptığını söyledi Merve Hanım. Pastanın şahane görünümünden de ne kadar çok emek verildiği belli oluyor. Tadı da çok güzeldi. Merve Hanım'a tekrar teşekkür ederiz.Lapitak, satışta bulunan tüm ürün çeşitlerinden orjinal boyda denememiz için göndermişti. Lapidak ürünlerini kullanan ve çok beğenen biri olarak ürünleri görünce sevnç çığlığı attım:) Ayak bakım kremi gerçekten muhteşem. Tırnaklarım çok kırıldığı için tırnak bakım kremine de çok sevindim. Ürünleri teker teker deneyip deneyim yazısı yazacağım.Sallama poşet bitki çayında tek geçtiğim marka olan Doğadan, bizim için özel olan bu günde bizi destekleyerek iki çeşit bitki çayı ve kupa hediye etti. Zencefil tadını çok sevdiğim için zencefilli ve limon kabuklu çayı hemen denedim. Özellike kış ayları için oldukça ideal ve lezzetli bir karışım olmuş.Pastel markasının özellikle ojelerini çok seviyordum. Pastel'in bizler için gönderdiği bu dopdolu kutu sayesinde diğer ürünlerini de deneyimleme fırsatım oldu. Özellikle nude serisi ruju ve ojesiyle gönlümü fethetti.
Sponsorlarımız oldukça fazla olduğu için bu yazımı burda sonlandırıp, diğer yazımda kaldığım yerden devam etmek istiyorum. Tüm sponsorlarımıza desteği için teşekkür ediyorum.

1 yorum:

 1. güzel günlerde kullanalım, gerçekten hepsi kullanılabilecek ürünler.
  lapitak'ın ürünlerini sürekli kullarınırm. çok da memnunum. bunlarda devamı oldu.
  bitki çayım hiç eksik olmaz sürekli kullanırım.
  oje ve diğe ürünler desin öyle.
  sizi seviyorum, hem birlikte vakit geçirdik. hem de bir sürü hediyeyle döndük.
  kucak dolusu sevgiler:)))

  YanıtlaSil

Bak bu harika dedirten harika esintiler ve öneriler için facebook sayfama davetlisiniz...
×
bloggerProvided by Blogolect

Bak Bu Harika | Dekorasyon, Makyaj, Alışveriş ve Moda Bloğu 2014. Buket DİNSEVER | Destek - Blogger

Tasarım-Değmesin yağlı boya

Auto Scroll Stop Scroll