Ter Lekelerine Doğal Çözüm Düğmelerle Dekorasyon Fikirleri Fotoğraf Baskılı Mum Yapımı Doğal Olarak Tüylerden Kurtulun Bebek Pudrasının Farklı İşlevleri

8 Mart Blogger Buluşmasında Katkı Sağlayan Sponsorlarımız -3-
Sponsorlarımızı paylaşmaya bugün de kaldığım yerden devam etmek istiyorum. 

Avansas, kırtasiye ve ofis malzemeleri alışverişlerimde tercih ettiğim bir firmaydı. Buluşmamızı desteklemesi hepimizi çok mutlu etti. Avansas bizler için bir birinden güzel kırtasiye ve ofis ürünleri göndermişti. Rengarenk ve çok kullanışlı bu ürünler için Avansas'a tekrar teşekkür ederiz.


 Dermodolin, bizi destekleyen firmalar arasındaydı. Vücut losyonlarını zaten kullanıyordum. El kremini hemen denedim. Kuru ellerim etkili bir şekilde nemlendi ve nemini uzun süre korudu.Cosmed, çok güvendiğim ve sevdiğim bir dermokozmmetik firması. Daha önce tüy azaltıcı ürünlerini deneme fırsatım olmuştu. Saç kreminin de methini duymuştum. İlk fırsatta deneyimleyip paylaşmayı düşünüyorum.
 

Farmasi, ekibi ile buluşmamıza renk katan sponsorlarımızdan biriydi. Bizler için hazırladıkları çok şık kutunun içinden bir de oje matlaştırıcı çıktı. bu ürünü çok istediğim için çok sevindim.


Bebak ürünlerinden daha önce acıbadem içerikli ürünlerini denemiştim. Yeni serileri oln gül içerikli kremlerini de deneme fırsatı buldum. Yumuşatma özelliği ve kokusu oldukça başarılı.


Soap Ville, ekibi ile buluşmamızarenk katmıştı. Bizler için en sevilen ürünlerinden arajman yapmışlar. Greyfurt seven biri olarak greyfurt özlü el kremini çok beğendim.


Bargello, kolonyasını ve çuubuklu oda kokusunu denediğim bir marka. Bu etkinlik sayesinde parfümlerini de deneme fırsatı buldum. Kalıcılığı oldukça başarılı.


Fulser, bizler için selülitler için etkili jel,  tresan saç toniği ve magic finish fondöten numulerinin yer aldığı bir paket hazırlamıştı. Selülit için olan jeli deneme fırsatı buldum. akşamları yatmadan problemli bölgeye uyguladım. İilk başlarda hafif bir yanma odu ama daha sonra geçti. Uygulama sırasında masaj yapmak oldukça önemli.


Sponsorlarımız oldukça fazla olduğu için bu yazımı burda sonlandırıp, diğer yazımda kaldığım yerden devam etmek istiyorum. Tüm sponsorlarımıza desteği için teşekkür ediyorum.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Bak bu harika dedirten harika esintiler ve öneriler için facebook sayfama davetlisiniz...
×
bloggerProvided by Blogolect

Bak Bu Harika | Dekorasyon, Makyaj, Alışveriş ve Moda Bloğu 2014. Buket DİNSEVER | Destek - Blogger

Tasarım-Değmesin yağlı boya

Auto Scroll Stop Scroll