Ter Lekelerine Doğal Çözüm Düğmelerle Dekorasyon Fikirleri Fotoğraf Baskılı Mum Yapımı Doğal Olarak Tüylerden Kurtulun Bebek Pudrasının Farklı İşlevleri

8 Mart Blogger Buluşmasında Katkı Sağlayan Sponsorlarımız -5-


Sponsorlarımızı paylaşmaya kaldığım yerden devam ederek sponsor yazılarımı noktalamak istiyorum.

 Aquas güneş kremi, sadece güneşin zararlı etkilerinden korumakla kalmıyor aynı zamanda da vücuda kaybettiği enerjiyi geri kazandırıyor. Bize hediye edilen aquas güneş kremi de cildi güneşin yaşlandırma etkilerinden koruyor. bir güneş kreminden daha ne istenir ki..


Güneş kreminden sonra ihtiyaç duyacağımız güneş sonrası ürün de orkide hareketi tarafından hediye edildi. Bu çay ağacı merhemi güneş sonrası oluşa cilt yanıklarına oldukça iyi geliyormuş.


Bu şirin emoji yastık ki aslında kendisi mause yatığı imiş, hediye mucidi tarafından hediye edildi. Buse bu yastığı çok sahiplendiği için benim onu mause yastığı olarak kullanabilme şansım yok malesef. Ama bu sempatik yastık kılıfları eşimle benim. Onları kimseciklere vermem..


Nobren ilk defa tanıştığım bir açık parfüm markası. Bana hediye edilen parfümün kokusu hoştu. Kalıcılığı da iyi diyebilirim.


@pelliniofficial olarak instagram ve gitti gidiyor üzerinden kozmetik ürün satışı yapan Pelin Hanım bizler için çok hoş ürünler göndermiş. Benim payıma gri rengi ve simli yapısı ile çok beğendiğim revolution far düştü.Saç dökülmeleri sorununa karşı oldukça iddalı olan revigen şampuanın çok sayıda farklı çeşitleri mevcut. Hangi revigen şampuanın sizin için uygun olduğuna bakmak istiyorsanız www.revigen.net/tr sitesine göz atabilirsiniz.


Doğum sonrası oluşan selülitlerimle savaşımda kendime yandaş seçtiğim aquas selülit setini denemek için sabırsızlanıyorum. düzenli kullanım sonrası yorumlarım blogda olacak. Onun öncesinde incelemek isterseniz aquas selülit seti olarak www.sağlıklıyaşammarket.com sitesinden ulaşabilirsiniz.Tüm bu güzel ürünler için ve destekleri için sponsorlarımıza teşekkür ediyorum ve sponsor yazılarıma nokta koyuyorum. Ürünleri denedikçe inceleme yazılarım blogda olacak.

1 yorum:

Bak bu harika dedirten harika esintiler ve öneriler için facebook sayfama davetlisiniz...
×
bloggerProvided by Blogolect

Bak Bu Harika | Dekorasyon, Makyaj, Alışveriş ve Moda Bloğu 2014. Buket DİNSEVER | Destek - Blogger

Tasarım-Değmesin yağlı boya

Auto Scroll Stop Scroll