Ter Lekelerine Doğal Çözüm Düğmelerle Dekorasyon Fikirleri Fotoğraf Baskılı Mum Yapımı Doğal Olarak Tüylerden Kurtulun Bebek Pudrasının Farklı İşlevleri

Anne - Kız, Anne Oğul Kıyafet Kombin Önerileri

Son dönemlerde anne kız kıyafet kombinleri oldukça popüler. Bende bir kız annesi olarak bu kombinlere çok özeniyorum.Buse daha küçük olduğu için satışta bulunan kombinlerden onun yaşına uygun olan bir model bulamadım. Koton mağazasında çok hoş anne - kız kıyafet seçenekleri var ama 3 yaştan başladığı için ben sadece bakmakla yetiniyorum. Ama Buse 3 yaşına bir gelsin tüm koleksiyonlardan alacağım valla, acısını çıkaracağım bu günlerin. Bu fotoğrafları da yine böyle bakıp bakıp iç çekme sonrasında blogda paylaşmaya karar verdim. Anne kız takım elbiseler gerçekten çok sempatik duruyor. Ama erkek anneleri alınmasın, kırılmasın diye anne oğul kıyafet önerilerine de bu yazıda yer vermek istedim. Kız çocuğu için daha fazla kombin seçeneği olsa da eğer oğlunuz varsa denim ürünlerle harika anne oğul kombinleri tasarlayabilirsiniz. Eğer dikiş yeteneğiniz varsa siz daha şanslısınız. Lise'den arkadaşım olan Yasemin dikiş konusunda bir üstad. Onun da dünya tatlısı bir kızı var. Yasemin'in kendi ve kızı için tasarlayıp diktiği kıyafet kombinlerine hayranım. O kombinler gördükçe dikiş kursuna yazılasım geliyor. Eğer kendisinden izin koparırsam onun bu harika kombinlerine blogda yer vermek isterim. Ama izin alana kadar netten bulduğum önerilerle bu yazımı tamamlamak istiyorum. 

Not: İzin alındı. İyi kapli arkadaşım beni kırmadı. En kısa sürede onun kızı ve kendi için tasarladığı hepsi birbirinden güzel anne - kız kombinleri ile dopdolu bir post sizleri bekleyecek.

Not2: Post hazırlandı. Yasemin'in kendi el emeği kombinlerine göz atmak için tık tık..

3 yorum:

  1. Benimde kızımla var çok şirin

    YanıtlaSil
  2. Kızım olmasa da oğlumla kombin giyebilirmişim öğrendim paylaşım için teşekkürler :))

    YanıtlaSil

Bak bu harika dedirten harika esintiler ve öneriler için facebook sayfama davetlisiniz...
×
bloggerProvided by Blogolect

Bak Bu Harika | Dekorasyon, Makyaj, Alışveriş ve Moda Bloğu 2014. Buket DİNSEVER | Destek - Blogger

Tasarım-Değmesin yağlı boya

Auto Scroll Stop Scroll