Ter Lekelerine Doğal Çözüm Düğmelerle Dekorasyon Fikirleri Fotoğraf Baskılı Mum Yapımı Doğal Olarak Tüylerden Kurtulun Bebek Pudrasının Farklı İşlevleri

Dekoraitf Bir Öneri: Çim Runner Modeli

Dekorasyon bloğu olarak bu postumda sizinle runner modelleri arasında farkı ile sıyrılacak bir runner önerisinde bulunmak istiyorum. Apartman dairelerinde yaşayan ama doğayı evine taşımak isteyenler özellikle balkon dekorasyonlarında çim halı kaplama uygulamasını tercih ediyor.Bu yazımda doğayı evinize taşımanız için başka bir önerim olacak. Çim halı uygulamanızı balkonunuza değil de masanıza uygulamaya ne dersiniz? Önerim masanızın yüzeyini çim halı ile kaplamak değil. Ama benzer bir etki yaratmak için çim görünümüne sahip bir runner kullanabilirsiniz. Ben bu fikri çok sevdim. Dekorasyonu tamamlamak için ve evinize bahar havasını taşımak için bahar çiçeklerine de masada yer açabilirsiniz. Runner modelleri arasında en sevdiğim model olarak yer almayı başardı bu model. Dekorasyon blogları olarak  beğenilerimizi öneri olarak sunmayı misyon ediniyoruz. Ben de bu çim görünümünde runner modelini size önerebilirim. Hatta balkoda hazırlanan davet sofraalrı için de bu model oldukça uygun olacaktır.

5 yorum:

 1. Yanıtlar
  1. Ben çok farklı ve yaratıcı buldum bu fikri:)

   Sil
 2. Çok ilginç. Aklıma gelmeyen şeyi gözüm görüyor:)

  YanıtlaSil
 3. bayıldım. nasip olur da bir hayalimdeki köy evine kavuşursam ilk yapacaklarım arasına aldım. teşekkürler paylaşım için.

  YanıtlaSil
 4. Çok farklıymış gerçekten. Dediğin gibi balkon, bahçe konseptlerine çok yakışır. Çok yaratıcı.

  YanıtlaSil

Bak bu harika dedirten harika esintiler ve öneriler için facebook sayfama davetlisiniz...
×
bloggerProvided by Blogolect

Bak Bu Harika | Dekorasyon, Makyaj, Alışveriş ve Moda Bloğu 2014. Buket DİNSEVER | Destek - Blogger

Tasarım-Değmesin yağlı boya

Auto Scroll Stop Scroll