Ter Lekelerine Doğal Çözüm Düğmelerle Dekorasyon Fikirleri Fotoğraf Baskılı Mum Yapımı Doğal Olarak Tüylerden Kurtulun Bebek Pudrasının Farklı İşlevleri

Dekorasyon Bloğu Olarak Siyah Beyaz Eve Çağırıyorum

Dekorasyon bloğu olarak dekorasyonlarını beğendiğim evleri sizinle de paylaşmaktan mutluluk duyuyorum. Hem beğenimi paylaşmak hem de fikir vermek bana keyif veriyor. Bu postumda sizi siyah beyaz ev dekorasyonu örneği olan bir eve davet ediyorum. Bu evin her köşesinde siyah ve beyaz rengin zıtlığı yer alıyor. Zıtlıklarla yapılan dekorasyonlar hakkında ne düşünüyorsunuz bilmiyorum ama ben doğru kullanıldığında oldukça ilgi çekici ve göze hoş gelen örnekler ortaya çıkabileceğine inanıyorum. Bu örnek evin dekorasyonunu da çok beğendim. 

Siyah beyaz mutfak dekorasyonu, daha çok siyah ağırlıklı olarak planlanmış. Duvar rengi olarak siyah renk tercih edilmiş. Mutfak mobilyalarında da beyaz renk kullanılarak mutfağa daha aydınlık bir hava kazandırmış.


Dekorasyon blogları ziyaretlerimde çok farklı yatak odası dekorasyonu ile karşılaşıyorum. Bu siyah beyaz yatak odası dekorasyonu oldukça sade olarak dekore edilmiş. Duvarlarda ise bol bol çerçeve kullanılarak mekana hareket kazandırılmış.


Siyah beyaz banyo dekorasyonu, aksesuarlarla oldukça faklı bir havaya kazanmış. Siyah banyo dolapları bence oldukça hoş bir görünüme sahip.Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Bak bu harika dedirten harika esintiler ve öneriler için facebook sayfama davetlisiniz...
×
bloggerProvided by Blogolect

Bak Bu Harika | Dekorasyon, Makyaj, Alışveriş ve Moda Bloğu 2014. Buket DİNSEVER | Destek - Blogger

Tasarım-Değmesin yağlı boya

Auto Scroll Stop Scroll