Ter Lekelerine Doğal Çözüm Düğmelerle Dekorasyon Fikirleri Fotoğraf Baskılı Mum Yapımı Doğal Olarak Tüylerden Kurtulun Bebek Pudrasının Farklı İşlevleri

Evde Gizli Oda İçin Dekoratif Öneriler

Dekorasyon bloğu olarak dekoratif görünümle birlikte işlevsel fikirler de vermeyi seviyorum. Daha önce de evde gizli kasa önerileri vermiştim. Okumadıysanız yazıya burdan ulaşabilirsiniz. Bu yazımda da kendine özel bir oda hayal edenler ve bu odayı oldukça gizli tutmak isteyenler için gizli oda fikirleri sunacağım. Aynı zamanda da işlevsel kapı önerileri de sunmuş olacağım. Gizli oda ihtiyacınız yoksa bile bu kapıları hem dekoratif hem de işlevsel olduğu için de tercih edebilirsiniz. Dekorasyon ile uyum sağlayan bu kapı modelleri aynı zamanda da oldukça kullanışlı olabiliyor. Özellikle ilk fotoğraftaki duvar rafı görünümüne sahip kapı modelini çok beğendim. Arkasında başka bir oda olduğunu tahmin edebilmek oldukça güç. Dekorasyon blogları, farklı fikirleri paylaşmaktan zevk alsa da bu ürünleri nerelerden temin edebiliriz pek bilemiyoruz. Ama konu mobilya olunca marangozlar da yardımcı olabilir diye düşünüyorum. Türkiye'de de bu kapıları yapabilecek yerler mutlaka vardır. Dolap görünümüne sahip kapı da çok kullanışlı görünüyor. Kapılar zaten yer kaplıyor. Bu şekilde o yer de değerlenmiş oluyor. Bence zaten tüm kapılar böyle  olmalı. Ben bu fikri çok sevdim.7 yorum:

 1. Kapı Olayi super fikirmis:))yerden tasarruf...tesekkurler

  YanıtlaSil
 2. Yine keyifli kombinlerle karşımıza gelmişsin. Ben en çok ikinci ve sonuncu tasarımı sevdim. Doğal renkler ve ışık insanı sarıyor. Sevgilerimle. :)

  YanıtlaSil
 3. bu kadar büyük bir evim olsa kesinlikle mantıklıymış =)

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. dediğin gibi büyük evler için daha ideal.

   Sil
 4. Eyhh.
  Kendi evime yaptıriciiiğim içine de artık neyi gizlemek istersem vuu şahane :)

  YanıtlaSil

Bak bu harika dedirten harika esintiler ve öneriler için facebook sayfama davetlisiniz...
×
bloggerProvided by Blogolect

Bak Bu Harika | Dekorasyon, Makyaj, Alışveriş ve Moda Bloğu 2014. Buket DİNSEVER | Destek - Blogger

Tasarım-Değmesin yağlı boya

Auto Scroll Stop Scroll