Ter Lekelerine Doğal Çözüm Düğmelerle Dekorasyon Fikirleri Fotoğraf Baskılı Mum Yapımı Doğal Olarak Tüylerden Kurtulun Bebek Pudrasının Farklı İşlevleri

Fantastik Aydınlatma Modelleri

Dekorasyon bloğu misyonum ile özellikle farklı tasarımları paylaşmaktan büyük keyif alıyorum. mümkün olsa tüm evimi ilgnç tasarımlarla dekoe etmek isterdim. Tabi o zaman gözü çok yoracağını ve karmaşık görüneceğini de biliyorum. Her mekana en fazla iki farklı tasarım yeterli diye düşünüyorum. Bu postumda benim gibi ilginç tasarımlara ilgi duyanlar için fantastik aydınlatma modelleri paylaşmak istiyorum. Dekorasyon blogları olarak farklı dekorasyon örneklerini sizlerle paylaşmaktan ve size fikir sunmaktan büyük keyif alıyoruz. İlk fotoğraftaki insan tasarımlı abajur modeli oldukça farklı ve bir o kadar da iddalı. Rengi ise en sevdiğim detay oldu. Ama aranlıkla bu abajur modeli ile karşılaşsam korkarım sanırım. Üçüncü fotoğraftaki aydınlatma ise çocuk odaları için oldukça ideal. Kedi tasarımlı aydınlatma ise tüm paylaşımlar arasından sıyrılıp benim favorim oldu.

3 yorum:

  1. Kırmızıya bayıldım tam benlik :) farklı,eğlenceli

    YanıtlaSil
  2. Kedi ve köpek süper. Ama o kırmızı insan ne öyle. Düşünsene koltukta uyuyakaldın gecenin bir vakti biri eğilmiş suratına bakıyor. O kalsın kalsın:)

    YanıtlaSil

Bak bu harika dedirten harika esintiler ve öneriler için facebook sayfama davetlisiniz...
×
bloggerProvided by Blogolect

Bak Bu Harika | Dekorasyon, Makyaj, Alışveriş ve Moda Bloğu 2014. Buket DİNSEVER | Destek - Blogger

Tasarım-Değmesin yağlı boya

Auto Scroll Stop Scroll