Ter Lekelerine Doğal Çözüm Düğmelerle Dekorasyon Fikirleri Fotoğraf Baskılı Mum Yapımı Doğal Olarak Tüylerden Kurtulun Bebek Pudrasının Farklı İşlevleri

Klar Organik Ürünler İle Bulaşık Yıkama Deneyimim

Doğanın hızla kirlendiği, kanser hastalığının artış gösterdiği günümüzde organik ve ekolojik ürünlere gösterilen ilgi de artıyor. Ben de özellikle Buse doğduğundan beri beslenme ve temizlik alanında fazlaca titizleniyorum. Mümkün olduğunca zarar verici kimyasal içeriklere sahip ürünlerden uzak durmaya çalışıyorum. Benim gibi bu konuda hassas davranana ve anne olan arkadaşlarımdan sıklıkla 'Klar' markasını duymaya başaldım. Klar, ekolojik ve organik temizlik ürünleri yelpazesine sahip özellikle yurtdışında oldukça popüler ve tercih edilen bir markaymış. Ben de özelikle bulaşık yıkama konusunda organik ve daha sağlıklı bir çözüm üretememiş olduğum için Klar markasının ürünlerini denemek istedim. Önceden Buse'nin yediği ve içtiği kapları kaynatarak sterilize ediyordum ama artık büyüdü ve pek çok tabak çanağı ortak kullanmaya başladık. Bu yüzden ben de organik ve ekolojik içeriğe sahip bir deterjana terfi etim. Öncelikle Klar bulaşık makinesi tableti, Klar bulaşık makinesi parlatıcısı, Klar bulaşık makinesi tuzu ve elde yıkama için Klar bulaşık deterjanı siparişi verdim.Bir süredir elde ve makinede yıkadığım bulaşıklarda Klar markasının ürünlerini kullanıyorum. Bulaşık makinemin tuzu bitmeye yaklaşmıştı. Klar bulaşık makinesi tuzu ile hazneyi yeniden doldurdum. Birleşik kombinasyona sahip bulaşık makinesi tabletler çıktığından beri bulaşık makinesi parlatıcısı kullanımı azalsa da parlatıcı kullanarak yaptığım yıkamalarda özellikle bardaklarımda gözle görülür bir parlaklık ve temizlik fark ettiğim için ben kullanıyorum. Klar bulaşık makinesi parlatıcısı da parlatma konusunda oldukça başarılı. Bardaklarım makineden tamamen lekesiz ve ışıltılı çıkıyor. Klar bulaşık makinesi tableti, kapsül şekilnde hazırlanmış. Yıkama öncesinde hazneye bir tane atıyorum. Daha önce kullandığım bir bulaşık makinesi deterjanında tamamen erimeme sorunu vardı. Tabaklarda deterjan kalıntıları kalıyordu. Klar bulaşık makinesi tableti tamamen çözünüyor ve yağlı tabakları bile oldukça etkili bir şekilde temizliyor. Ben genel olarak temizliğinden memnun kaldığımı söyleyebilirim.


Su lekeleri bulunan bulaşık makinesi kapağı da yıkama sonrası tamamen lekelerden arınıyor ve parlak bir görünüme kavuşuyor.


 Klar elde bulaşık yıkama sıvısı da kullandığım bir diğer Klar ürünü. Ürün hasssas ciltler için formüle edilmiş. Kokusuz ve ekolojik bir içeriğe sahip bu deterjan oldukça iyi köpürüyor. Kızartma yaptığım tavayı bile kısa  sürede etkili bir şekilde temizleyerek benden tam not almayı başardı.


Ben klar ürünlerini ayısıgıorganik.com sitesinden temin ettim.  Siparişim kısa sürede hazırlandı ve kargoya verildi. Oldukça güvenilir ve hızlı bir alışveriş oldu. Paypal ile ödeme imkanı sunulması da büyük bir avantaj benim için. 150 tl ve üzeri alışverişlerde kargo ücreti ödemiyorsunuz. Sitede sadece organik temizlik ürünleri değil pek çok alanda organik ürün seçeneği bulunuyor. Organik içerikli kozmetik ürünleri ilgimi çeken diğer bir ürün grubu. Size de siteyi incelemeye almanızı önererek sağlık dolu günler diliyorum.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Bak bu harika dedirten harika esintiler ve öneriler için facebook sayfama davetlisiniz...
×
bloggerProvided by Blogolect

Bak Bu Harika | Dekorasyon, Makyaj, Alışveriş ve Moda Bloğu 2014. Buket DİNSEVER | Destek - Blogger

Tasarım-Değmesin yağlı boya

Auto Scroll Stop Scroll