Ter Lekelerine Doğal Çözüm Düğmelerle Dekorasyon Fikirleri Fotoğraf Baskılı Mum Yapımı Doğal Olarak Tüylerden Kurtulun Bebek Pudrasının Farklı İşlevleri

Mutfaktakiler Dekorasyona İlham Olursa

Dekorasyon bloğu olarak kolaylıkla yapabileceğiniz dekorasyon fikirleri sunmaktan mutluluk duyuyorum. Özellikle evdeki malzemeleri farklı amaçla kullanmaya teşvik eden fikirler benim de ilgi alanıma giriyor. Özellikle dekorasyona duyduğum ilgi büyük olunca önereceğim fikirlerde oldukça dekoratif oluyor. bu yazımda mutfaktaki malzemeleri dekoratif objelere dönüştürmek ve dekorasyonda kullanabilmek için öneriler sunmak istiyorum. Dekorasyon blogları farklı öneriler sunsa da, siz yaratıcılığınızı konuşturarak bu örnekleri daha da şekillendirebilirsiniz. Bu yazımda sizlerle paylaştığım dekorasyon önerilerine birlikte göz atalım.

Sonbahar aylarında sıklıkla karşımıza çıkan kuru yapraklar dekorasyon için biçilmiş kaftan. Kuru yaprakları objeleri süslemek için kullanabilirsiniz. Fikir olarak suduğum bu mumluk modelinde son dönemlerde oldukça popüler olan dekoratif taşların yerine kuru mısıt taneleri kullsnılmış. Sizce de harika bir fikir değil mi?


Çubuk tarçınlar da dekorasyonda kullanılmak için oldukça idealler. Hem dekoratif hem de hoş kokulu oldukları için tarçın çubukları ile çok hoş mumluklar yapabilirsiniz.
 

Yukarıdaki mumluk örneğimizde kuru mısır taneleri dekoratif taş yerine kullanılmıştı. Bu örneğimizde de kuru mısır koçanları dekoratif bir tabak oluşturmak için kullanılmış.Süs kabakları da tabağı daha da hoş bir hale getirmiş.


Bu örneğimizde ise mutfak atığı olarak karşımıza çıkan konserve kutuları, boyanmış ve hoş bir vazo haline getirilmiş. Siz isterseniz konserve kutusu üzerinde desen oluşturacak şekilde delikler açarak onu dekoratif bir tealigt mumluk haline getirebilirsiniz.7 yorum:

 1. ilkini çok beğendim resmen ağzım açık baktım yani :)

  YanıtlaSil
 2. Benim de çubuk tarçınlar hoşuma gitti. Pastaya benzemesininde etkisi var tabi:))

  YanıtlaSil
 3. Şahaneler bayıldım hele de o mumluklara!!! :D

  YanıtlaSil
 4. Bunları pinterestte ben de görmüştüm. Turuncu renk eve bir sıcaklık katıyor. Bahar geliyor. Sarı, yeşil, kırmızı renkler ile cıvıldama zamanı.

  YanıtlaSil
 5. Tarçınlara bayıldım. Tarçın kokusu <3 Ben.

  YanıtlaSil
 6. Tarçınlı mum olayı tamamdır :) Çok güzeller...

  YanıtlaSil

Bak bu harika dedirten harika esintiler ve öneriler için facebook sayfama davetlisiniz...
×
bloggerProvided by Blogolect

Bak Bu Harika | Dekorasyon, Makyaj, Alışveriş ve Moda Bloğu 2014. Buket DİNSEVER | Destek - Blogger

Tasarım-Değmesin yağlı boya

Auto Scroll Stop Scroll