Ter Lekelerine Doğal Çözüm Düğmelerle Dekorasyon Fikirleri Fotoğraf Baskılı Mum Yapımı Doğal Olarak Tüylerden Kurtulun Bebek Pudrasının Farklı İşlevleri

Porselen Tabaklar Kolye Oluyor

kolye ucu yapımı

Kolye ucu yapımı ile ilgili pek çok malzeme ve yöntem mevcut. El yapımı takılar biraz yaratıcılık istiyor. Yaratıcılık ve el emeği birleştiği zaman ortaya çok şık ve farklı takı modelleri çıkabiliyor. İnsanların yaratıcılıklarını körükleyen bir durum ise atık malzemeleri değerlendirme isteği. Atmaya kıyamayanlar düşünüyor ve atık malzemelerle harikalar yaratıyor. Bu postumda sizlerle kırık tabakları değerlendirmek için bir öneri paylaşmak istiyorum. Porselen tabaklar, şıklığı ve hoş desenleri ile soframızı süslüyor. Ama yaratıcı ve yetenekli kişiler porselen tabaklarla soframızı değil bizi de süsleyebiliyor. Kırılan ve atmaya kıyamadığımız porselen tabakları kolye ucu yapma fikri bence harika. Bu çalışmada kullanılan kelepçeyi takı malzemeleri satan yerden bulabiliriz diye düşünüyorum. Ben porselen kolye uçlarını o kadar beğendim ki bunları yapabilmek için tabakların kırılmasını bile beklemeyebilirim. eğer böyle bir hobi yapıyor olsaydım her beğendiğim tabak 2lütfen kırılsın' diye iç geçiriyor olabilirdim. Bu açıdan bir tehlikeli bir hobi olabilir. Ben yine de ortaya çıkan bu desenli kolye uçlarını çok sevdim.


kolye ucu yapımı

tabaktan kolye yapımı

6 yorum:

 1. Bak bunlar harikaymış :)) Çok beğendim ,çok yaratıcı fikir :)
  Paylaşım için teşekkürler :) Sevgiler...

  YanıtlaSil
 2. Porselen tabaktan kolye yapma fikri gerçekten çok yaratıcı olmuş.Hepsi harika görünüyor ama en çok kalpli,pembe çiçekli olan porselen kolyeyi beğendim.

  YanıtlaSil
 3. süper fikirmiş gerçekten :)

  YanıtlaSil

Bak bu harika dedirten harika esintiler ve öneriler için facebook sayfama davetlisiniz...
×
bloggerProvided by Blogolect

Bak Bu Harika | Dekorasyon, Makyaj, Alışveriş ve Moda Bloğu 2014. Buket DİNSEVER | Destek - Blogger

Tasarım-Değmesin yağlı boya

Auto Scroll Stop Scroll