Ter Lekelerine Doğal Çözüm Düğmelerle Dekorasyon Fikirleri Fotoğraf Baskılı Mum Yapımı Doğal Olarak Tüylerden Kurtulun Bebek Pudrasının Farklı İşlevleri

2015 Erkek Giyim Modası


2015 yılının erkek modasına göz attığımızda klasik şıklığının ve sportif rahatlığın bir araya geldiği modellerin ön planda olduğunu görüyoruz. Blazer ceket ise her sezonda olduğu gibi bu sezonda da bay giyim denilince ilk akla gelen parçalar arasında yer alıyor. Blazer ceketler hem iş hayatında hem de günlük hayatta rahatlıkla kullanılabildiği için erkeklerin gardrobunda her daim varlığını sürdürüyor.


Slim fit yani dar kesim gömlekler de bu sezonun erkek giyim koleksiyonlarında sıklıkla karşımıza çıkıyor. Eşimin de gömlek kesim tercihi bu yönde. Bir Türk erkek giyim markası olan Pierre Cassi markasının slim fit gömlekleri kesim ve kalite bakımından eşimin favorisi. Marka, geniş koleksiyonu ve ürün kalitesi ile erkek giyiminde adında sıkça söz ettirecek gibi görünüyor. 

Pierre Cassi, 2015 masal temalı giyim kolkesiyonu ile şıklığına önem veren beylerin dikkatini çekmeyi başardı. Bu geniş koleksiyonda sezonun favori olmuş parçaları yer alıyor. Sezonun moda trendleri ile bezenmiş takım elbise, ceket ve pantolon modelleri bu koleksiyonda yer alıyor. Dikkat çeken bu koleksiyonda sokak stilinden esintiler bulmak mümkün. Erkek sokak modası, bu koleksiyonda yeniden yorumlanmış ve giyimine özen gösteren beylerin beğenisine sunulmuş.


Pierre Cassi, erkeklerin şık görünmelerine aracı olurken aynı zamanda da iş frısatı da sunuyor. Marka, bayiilik vererek mağaza sayısını her geçen gün dahada arttırmayı planlıyor.

1 yorum:

  1. Erkek de bu kadar klasik giyim kesinlikle tercihim değil ama tabii yerine göre bazen tercih etmek durumunda kalınıyor. Kareli olan ceketi ise çok beğendim.

    YanıtlaSil

Bak bu harika dedirten harika esintiler ve öneriler için facebook sayfama davetlisiniz...
×
bloggerProvided by Blogolect

Bak Bu Harika | Dekorasyon, Makyaj, Alışveriş ve Moda Bloğu 2014. Buket DİNSEVER | Destek - Blogger

Tasarım-Değmesin yağlı boya

Auto Scroll Stop Scroll