Ter Lekelerine Doğal Çözüm Düğmelerle Dekorasyon Fikirleri Fotoğraf Baskılı Mum Yapımı Doğal Olarak Tüylerden Kurtulun Bebek Pudrasının Farklı İşlevleri

2015 Trendi Marsala Rengi Dekorasyon Örnekleri
Dekorasyon bloğu olarak bu yazımda 2015 yılının trend rengi seçilen marsala ile yapılmış dekorasyon örneklerine yer vermek istiyorum. Koyu bir gül kurusu rengi diye nitelendireceğim rengin adı meğerse 'marsala' imiş. Kırmzı ve kahverengi tonlarının birlikte yer aldığı bir renk bu. Oldukça iddalı ve gösterişli bir renk diye düşünüyorum. Marsala rengini özellikle koltuk rengi olarak çok yakıştırdım. Mutfak dekorasyonunda değişiklik yapmak isteyenler için de 2015 'in rengi marsala rengini önerebilirim. Marsala rengi nasıl bir renk diyenler için katalog rengi olarak göstermek isterim.  Marsala rengi nasıl kombinlenir? bunu dekorasyon örnekleri ile inceleyelim. Ben marsala rengine en çok mavi ve gri tonlarını yakıştırdım. Beyaz renk te marsala için iyi bir tamamlayıcı renk olacaktır. Dekorasyon blogları, marsala rengi ile çok sayıda kombin önerisi sunuyor. Benim önerim ise açık tonda bir gri. Marsala renkli bir koltuk için kırlent arıyorsanız canlı bir maviden yararlanabilirsiniz. Eğer mutfak dolabında marsaal rengini kombinli olarak kullanmak isterseniz o zaman da beyaz rengi tercih etmenizi tavsiye ederim. Gelin örnekleri birlikte inceleyelim.

Bu dekorasyon örneğinde marsala, duvar rengi olarak tercih edilmiş. Mekanı aydınlık göstermek amacı ile objeler daha açık renkte kullanılmış.Marsala renginin krem rengi ile kombine edildiği bu dekorasyon oldukça ferah olmuş. Duvarda ise küçük bir bölümde marsala uygulaması yapılmış.


Oldukça karanlık ama iddalı bir dekorasyon var sırada. Dekorasyon seçiminiz bu yönde olacaksa mekanın ışıklandırmasına önem vermeniz gerekiyor. Ya da griyi daha açık bir tonda seçebilirsiniz.3 yorum:

  1. Harika görseller hepsi de tam istediğim gibi!!!

    YanıtlaSil
  2. Çok asil bir tarz gerçekten, çok beğendim!

    YanıtlaSil
  3. 2.fotoğraf tam benlik :)) çok beğendim açık renkler tercihimdir...

    YanıtlaSil

Bak bu harika dedirten harika esintiler ve öneriler için facebook sayfama davetlisiniz...
×
bloggerProvided by Blogolect

Bak Bu Harika | Dekorasyon, Makyaj, Alışveriş ve Moda Bloğu 2014. Buket DİNSEVER | Destek - Blogger

Tasarım-Değmesin yağlı boya

Auto Scroll Stop Scroll