Ter Lekelerine Doğal Çözüm Düğmelerle Dekorasyon Fikirleri Fotoğraf Baskılı Mum Yapımı Doğal Olarak Tüylerden Kurtulun Bebek Pudrasının Farklı İşlevleri

Çocuklar İçin Urtekram Organik Diş MacunuBir gülüş, dünyanın en büyük stres atma ve stresten arındırma eylemi bence. Canımın sıkkın olduğu günlerde gülecek şeyler arama peşine düşüyorum hemen. Çünkü benim terapim bu: gülümsemek. Bol bol gülümseyen insanlar için diş sağlığı daha da önemli olmalı. Sağlıklı dişlerle güvenle gülümsemenin yerini ne tutabilir? Diş sağlığı önemli olduğuna göre dişlerimizin sağlığını temelden ele almak en doğru davranış olacaktır. Bu yüzden çocukların dişlerini önemsemeleri için onları bilinçlendirmek oldukça önemli. Uzun süredir organik ürünleri tercih eden biri olarak kızım için de organik diş macunu tercih ettim. Buse daha küçük olsa da yavaş yavaş alışkanlık kazanması için biz dişlerimizi fırçaladıkça onunda eline çok küçük bir miktar diş macunu içeren diş fırçası veriyoruz. Çocukların diş sağlığı açısından diş fırçalama alışkanlığı kazanması çok önemli. Kendi sağlıkları içinde florür içeren diş macunlarının tercih edilmemesi gerekiyor. Biz Buse ile beraber çocuklar için üretilmiş Utrekram rezeneli florürsüz orgaik diş macunu kullanıyoruz. Rezene çayını emzirme dönemim boyunca sıkça tüketmiştim. Kokusunu çok sevdiğim bir çaydır. Utrekram organik çocuk diş macunu kokusu da çok başarılı. Macunun tadı da çocukları diş fırçalamaktan soğutmamak için oldukça önemli. Macunun tadı Buse'yi hiç rahatsız etmedi. Bir süredir severek kullanıyoruz.

Utrekram organik diş macunun yeşil çay ve nane içerikli oldukça sevilen bir diş macunu formu da mevcut. Ben ağzımda ferah bir tat bıraktığı için nane aromalı diş macunlarını çok seviyorum. 


Utrekram'ın aromalı diş macunlarındaki aroma oranı koku ve tad olarak çok başarılı. Macunların dişleri temizleme özelliği de oldukça iyi. Dişlerimde bir hafifleme hissettirdiği için ben utrekrem organik diş macunlarını gönül rahatlığı ile tavsiye edebilirim. Markanın ürünlerine ayışığıorganik.com sitesinden ulaşabilir, güvenli ve hızlı alışverişin keyfini çıkarabilirsiniz.


2 yorum:

Bak bu harika dedirten harika esintiler ve öneriler için facebook sayfama davetlisiniz...
×
bloggerProvided by Blogolect

Bak Bu Harika | Dekorasyon, Makyaj, Alışveriş ve Moda Bloğu 2014. Buket DİNSEVER | Destek - Blogger

Tasarım-Değmesin yağlı boya

Auto Scroll Stop Scroll