Ter Lekelerine Doğal Çözüm Düğmelerle Dekorasyon Fikirleri Fotoğraf Baskılı Mum Yapımı Doğal Olarak Tüylerden Kurtulun Bebek Pudrasının Farklı İşlevleri

ÇocukOdaları İçin Üç Boyutlu Gece Lambaları
Dekorasyon bloğu olarak dekoratif fikirler paylaşmaktan mutluluk duyuyorum. Bu yazımda çocuk odaları için dekoratif bir öneride bulunmak istiyorum. Dekorasyona verilen önem, her geçen gün artıyor. Ebeveynler çocuk odası dekorasyonuna da oldukça önem vermeye başaldı. Ben de Buse'nin odasını dekore ederken çok heyecanlanmış ve çok özenmiştim. Çocuk odası aksesuarları ile odaları daha dekoratif bir görünüme kavuşturmak mümkün. Çocuk odaları için ilk akla gelen aksesuarların başında aydınlatma modelelri ve gece lambaları geliyor. Üç boyutlu dekorasyon ürünleri son dönemlerde oldukça popüler. Üç boyutlu gece lambaları da çocuk odaları için oldukça yaratıcı ve dekoratif bir aydınlatma seçeneği. Her çocuğun bir süper kahramanı vardır. 3D Light Fx gece lambaları çocukların hayallerini süsleyen kahramanları odalarına taşımaya olanak sağlıyor. Bu aydınlatma setlerinin içinde süper kahramanların figürleri ve bu figürlerin duvarı aşıp odaya gelmiş gibi bir imaj çizmeleri için sitcker yer alıyor. Görünüm olarak çok hoşlar. Ben yeğenlerimin odası için spiderman 3D gece lambası aldım. Çocuklara hediye almakta zorlananlar için oldukça ideal bir hediye.Aldığım örümcek adam gece lambasının malzemesi de oldukça kaliteli. Duvarda duruşu ise şu şekilde.

Yeğenlerim örümcek adamı çok sevdikleri için ben böyle bir seçim yaptım. Fikir vermesi için beğendiğim diğer üç boyutlu gece lambası modellerini de paylaşmak isterim.


Bu dekoratif aydınlatma modellerini kam10.com sitesinden temin edebilirsiniz. Sitede popüler kahramanların pek çok ürününe de ulaşabilirsiniz.4 yorum:

 1. Siteniz çok güzel.. çok beğendim.. bende sizi takibe aldım sevgiler =)

  YanıtlaSil
 2. Blogunuz o kadar güzel ki insan görünce gerçekten "bak bu harika" diyor:)) 3 boyutlu gece lambaları süper bir fikir, ben en çok Thor'un çekicini sevdim, eminim erkek çocukları bayılır buna..sevgiler:)

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Çok teşekkür ederim. Ben de o çekici çok sevdim ama yine de favorim spiderman:)

   Sil

Bak bu harika dedirten harika esintiler ve öneriler için facebook sayfama davetlisiniz...
×
bloggerProvided by Blogolect

Bak Bu Harika | Dekorasyon, Makyaj, Alışveriş ve Moda Bloğu 2014. Buket DİNSEVER | Destek - Blogger

Tasarım-Değmesin yağlı boya

Auto Scroll Stop Scroll