Ter Lekelerine Doğal Çözüm Düğmelerle Dekorasyon Fikirleri Fotoğraf Baskılı Mum Yapımı Doğal Olarak Tüylerden Kurtulun Bebek Pudrasının Farklı İşlevleri

Hassas Citli Erkekler İçin Orrganik Roll-on Önerisi


Kış aylarında favori bakım ürünüm el kremleri olurken yaz aylarında ter kokusunu önleyici roll-on ve spreyler, el kremlerinin tahtına kuruluyor. Özellikle benim ve eşim gibi hassas cilt yapısına sahip iseniz her ürünü kullanmak mümkün olmuyor. Son dönemlerde pek çok alışverişimizde organik ürün seçimi yapmaya özen gösteriyoruz. Organik denilince akla ilk olarak gıda gelse de organik tarım ile yetiştirilmiş ürünlerin kullanıldığı ve zararlı kimyasallardan uzak olarak üretilmiş pek çok ürün kategorisi mevcut. kozmetik ve kişisel bakım ürünlerinde de organik ürün seçimine özen gösteriyorum. Çünkü beslenme yoluyla vücuduma girmese bile deri yolu ile vücuduma nüfus ediyor bu ürünlerde. Özellikle hassas cilt yapısına sahip olduğum için cilt sağlığım içinde ürün seçerken titizleniyorum.

 Kişisel bakım ürünlerinde Natrue sertifikalı ve hayvansal kaynaklı madde kullanılmadığı için Vegan derneği desteği alan Lavera markasının ürünlerini tercih ediyoruz. Alışverişim sırasında kendim için Lavera duş kremi alırken eşim için de yaz aylarında sıklıkla ihtiyaç duyulan Lavera roll-on aldım. Lavera Roll-on deodorant,  ter kokusuna karşı 24 saat etki vadediyor. Eşim sabahları duş sonrası bu organik roll-onu kullanıyor ve ter kokusunun hiç oluşmadığını söylüyor. Yani Lavera roll-on bu vaadini yerine getiriyor. Kokusu ise çok hafif ve oldukça fresh. Deodorant kokusu olarak fresh kokuları her zaman tercih wetmişimdir. Tazeliği ve ferahlığı hissettiriyor bana. Ürün içeriğine baktığımda da doğal yağlar ve organik tarım ile üretilmiş doğal bitkilerden üretildiği anlaşılıyor. Eşimin cilt yapısı hassas ve roll-on cildinde herhangi bir istenmeyen durum yaratmadı. Zaten bu roll-on hassas cilde sahip erkeklerin kişisel bakımı için formüle edilmiş. Kısacası bu ürün bir roll-on'dan ve erkek kişisel bakım ürününden beklenebilecekleri karşılıyor. Lavera bu ürünü ile de benden tam not aldı.

Lavera markasının ürünlerini ve organik sertifikalı daha pek çok ürününü ayisigiorganik.com siteside bulabilir, güvenli ve hızlı alışverişin keyfini çıkarabilirsiniz.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Bak bu harika dedirten harika esintiler ve öneriler için facebook sayfama davetlisiniz...
×
bloggerProvided by Blogolect

Bak Bu Harika | Dekorasyon, Makyaj, Alışveriş ve Moda Bloğu 2014. Buket DİNSEVER | Destek - Blogger

Tasarım-Değmesin yağlı boya

Auto Scroll Stop Scroll