Ter Lekelerine Doğal Çözüm Düğmelerle Dekorasyon Fikirleri Fotoğraf Baskılı Mum Yapımı Doğal Olarak Tüylerden Kurtulun Bebek Pudrasının Farklı İşlevleri

Kızılcık ve Argan İçeriği İle Duş Kremi Tavsiyem


Duş almak; tazelenmek, arınmak ve rahatlamak demek benim için. Yoğun ve yorucu geçen günün sonunda aldığım bir duş enerjimi yeniden depolamamı sağlıyor. Duş seanslarını bazen bakım seansı olarak da değerlendiriyorum. Duşu, daha da keyifli kılmak için kozmetik ürünlerden yarlanabiliriz. Özellikle kokuların kişiler üzerinde etkilerini düşünecek olursak aromatik duş ürünlerinin enerji tazelemede etkili olduğunu düşünüyorum. Bu yüzden duş jelleri benim vazgeçilmez banyo ürünlerim arasında yer alıyordu. Ama bir süredir Lavera duş kremi kullanıyorum. Bir markanın reklamlarında duşta krem sloganı kullanıldığı için duşta krem uygulaması bir anda popüler oluverdi. Ben son dönemelrde organik ürünler tercih ettiğim için Lavera kzılcık ve argan özlü duş kremi kullanıyorum. Bu duş kremi vücudu arındırmak ve tazelemek için kullanılıyor. Krem formunda bir yapısı var. Kremleri duştan çıkınca kullanmaya alışkın olsam da duşta krem uygulamasını da sevdim. Avcuma bir miktar krem alıp, dairesel hareketlerle yediriyorum. Daha sonra da ılık su ile duruluyorum. Ürünün kokusunu çok sevdim. İçeriğinde yer alan kızılcık özleri yüksek C vitamini içeriği ile vücuda bakım yapıyor. Aynı zamanda antioksidan özelliği de taşıyor. Ürünün içeriğinde son dönemlerde oldukça popüler olan argan yağı da bulunuyor. Bu içerikler sayesinde durulandığı halde cildimdeki nemlendirmeyi hissedebiliyorum. Cildim yumuşak ve nemli oluyor. Artık duş sonrası kremlenmek yerine duşta hem arınma hemde nemlenme bakımlarını bir arada yapmış oluyorum. Bu ürün aynı zamanda içeriğinde hiçbir hayvansal içerik taşımadığı için vegan derneği onayına sahip. Benim gibi organik kozmetik ürünler tercih ediyorsanız Lavera markasının dünya çağında geçerli NaTrue sertifikası olduğu için gönül rahatlığı ile kullanabilirsiniz. Markanın tüm ürünlerine uygun fiyat avantajı ve güvenli alışveriş imkanı ile Ayısıgıorganik.com sitesinden temin edebilirsiniz.1 yorum:

  1. laverayı çok seviyorum çünkü hayvan dostu bir marka. ben de ürünlerini severek kullanıyorum. bu arada bana da beklerim.

    thestyledigger.blogspot.com.tr

    YanıtlaSil

Bak bu harika dedirten harika esintiler ve öneriler için facebook sayfama davetlisiniz...
×
bloggerProvided by Blogolect

Bak Bu Harika | Dekorasyon, Makyaj, Alışveriş ve Moda Bloğu 2014. Buket DİNSEVER | Destek - Blogger

Tasarım-Değmesin yağlı boya

Auto Scroll Stop Scroll