Ter Lekelerine Doğal Çözüm Düğmelerle Dekorasyon Fikirleri Fotoğraf Baskılı Mum Yapımı Doğal Olarak Tüylerden Kurtulun Bebek Pudrasının Farklı İşlevleri

Modası Asla Geçmeyen Oyuncak: Peluş Oyuncaklar
Oyuncakları kim sevmez ki? Oyuncaklar çocuklar için denilse de büyük, küçük herkesin oyuncağa ilgisi vardır. Bizim oyuncak sevgimiz Buse doğunca su yüzüne çıktı. Her ne kadar Buse'yi oynatıyoruz gibi görünse de bizde en az onun kadar eğleniyoruz aslında. Buse yaşı gereği, çok fazla sesli ve hareketli oyuncaklarla vakit geçiremiyor. O, peluş oyuncak çeşitleri ile daha güzel vakit geçiriyor ve onlara ailenin bir ferdi gibi davranıyor. Ben de peluş oyuncak koleksiyoneri biri olduğum için kızımın da bu ilgisini doğal karşılıyorum. Genç kızlık dönemlerimde ben de peluş ayı ile uyuyalardandım. Şimdi kızım da peluş minnie mause olmadan uyumayı reddediyor. Sadece uyumaya değil yemeye, gezmeye her yere minnie mouse ile gitmek istiyor. Bizim maaşın çoğu peluş oyuncaklara gidiyor. Bu sevilen karakterlerin pazarlarda daha ucuz modelleri bulunuyor ama çocukların sağlığı için lisanslı oyuncaklar seçmek gerekiyor. Çocukların sağlığı için maddi gücün el verdiği oranda orjinal ürün almakta fayda var. Ben az olsun ama kaliteli olsun mantığındayım her zaman. Kızım için oyuncak seçimini de bu mantık ile yapıyorum. Buse için minnie mouse her zaman ilk sırada olsa her türlü peluş oyuncak ile uzun süre vakit geçirebiliyor. Onlarla konuşuyor, onları besliyor hatta altlarını bile alıyor kuzum. Kısacası ben ona nasıl davranıyorsam o da oyuncaklarına aynı şekilde davranıyor. Sizin de benim gibi peluş düşkünü bir kızınız varsa ya da siz benim gibi peluş oyuncaklara dayanamıyorsanız çeşit çeşit modelin uygun fiyatlarla yer aldığıb jajostore.com sitesine göz atmanızı öneririm.

1 yorum:

  1. merhaba.. Gizem'in yazısı sayesinde keşfettm blogunuzu.. ve bir oyuncak hastası olarak bu postun yorumu benim olmalı dedim:)) hala büyümeyen bi çocuk olarak her çeşidine bayılıyorum ve onlarla aşk yaşıyorm desem yalan olmaz:)) bahsettiğiniz siteyide biliyorm gerçektnn orda baya uygun fiyata oluyo ve o zaman hiç almadan duramıyosunuz:)

    YanıtlaSil

Bak bu harika dedirten harika esintiler ve öneriler için facebook sayfama davetlisiniz...
×
bloggerProvided by Blogolect

Bak Bu Harika | Dekorasyon, Makyaj, Alışveriş ve Moda Bloğu 2014. Buket DİNSEVER | Destek - Blogger

Tasarım-Değmesin yağlı boya

Auto Scroll Stop Scroll