Ter Lekelerine Doğal Çözüm Düğmelerle Dekorasyon Fikirleri Fotoğraf Baskılı Mum Yapımı Doğal Olarak Tüylerden Kurtulun Bebek Pudrasının Farklı İşlevleri

Yaratıcı Tasarımcılardan Çılgın Mutfak Ürünleri

Dekorasyon bloğu olarak yaratıcı fikirlere ilgim sonsuz. Yaratıcı kişilere büyük bir kıskançlık ve aynı zamanda da hayranlık besliyorum. Tasarımcılar, olaylara bambaşka gözlerle bakmayı başarabiliyor. Ben de ortaya çıkan ürünleri görüce 'ben bunu niye  düşünemedim' demekten kendimi alamıyorum. Bu yazımda da zehir gibi bir yaratıcılığa sahip tasarımcıların elinden çıkan ilginç mutfak eşyalarına değinmek istiyorum. Dekorasyon blogları böyle tasarımcıları oldukça severiz. Dekorasyon ile uyumlu mutfak ürünleri son dönemlerde oldukça popüler. Herkes farklı tasarıma sahip ürün derdine düştü bugünlerde. Farklı olmak moda oldu. Dekorasyon da eskisinden de fazla önem taşıyor artık. Bakalım bu yazımda paylaşacağım ilginç mutfak eşyalarını sevecek misiniz?

İlk paylaşımım yumurta sarısını, beyazından ayırmak için tasarlanmış bu adamcağız. Tasarımı pek çoğunuz mide bulandırıcı bulacaksınız biliyorum ama ben yaratıcılık yönünden baktığım için beğendiğimi belirtmek istiyorum.


Bu buz tutacağı da hem dekoratif hem de espirili bir tasarım olmuş.


Bıçak standına farklı bir boyur getiren bu standı da çok sevdim.


Tabak dekorasyonu sizin için önemliyse bu yumurta şekillendirici tam size göre. Ben de kalp ve çiçek şeklinde olan versiyonları var ama bu da oldukça iyiymiş.


3 yorum:

  1. Bıçak standına bayıldıııııııııımmmmmmm :)

    YanıtlaSil
  2. O sümüklü cüceyi sevdim mi yoksa nefret mi ettim bilemedim :D

    YanıtlaSil
  3. GÜNEŞ BULUT HARİKA :)TORUNUM İÇİN SÜPER OLUR

    YanıtlaSil

Bak bu harika dedirten harika esintiler ve öneriler için facebook sayfama davetlisiniz...
×
bloggerProvided by Blogolect

Bak Bu Harika | Dekorasyon, Makyaj, Alışveriş ve Moda Bloğu 2014. Buket DİNSEVER | Destek - Blogger

Tasarım-Değmesin yağlı boya

Auto Scroll Stop Scroll