Ter Lekelerine Doğal Çözüm Düğmelerle Dekorasyon Fikirleri Fotoğraf Baskılı Mum Yapımı Doğal Olarak Tüylerden Kurtulun Bebek Pudrasının Farklı İşlevleri

Yaz Aylarında Vazgeçilmezim Olan Sağlık Ve Bakım Ürünleri
Her mevsimde ihtiyaç duyacağımız ürünler farklılık gösteriyor. Özellikle konu sağlık ve bakım ürünü olunca mevsimler daha da önem kazanıyor. Kış aylarında en vazgeçilmez bakım ürünlerim el kremleri ve lip balm ürünleri iken yazın güneş koruyucu özelliğe sahip ürünler favori ürünlerim oluyor. Yaz aylarının kapımızda olduğu bugünlerde yaz için sağlık ve bakım kategorisinde de alışveriş yapma ihtiyacı duyuyorum. Alışveriş öncesi bir liste yaptım ve bu listeyi sizlerle de paylaşmak istiyorum.

Özellikle Buse doğduğundan beri alışverişlerimin çoğunu online olarak yapıyorum. Alanında geniş kategoriye ve ürün çeşitliliğine sahip, güvenli alışveriş imkanı sunan e-ticaret sitelerini tercih ediyorum. Sağlık ve bakım ürünleri alanında geniş bir yelpazeye sahip ve uygun fiyat avantajları sunan Mediprocenter.com.tr sitesi sorunsuz alışveriş yaptığım bir e-ticaret platformu. Bu sitenin sevdiğim bir diğer özelliği ise satışta olan ürünlerin açıklama kısımları oldukça detaylı. Bu sayede o ürünü gerçekten isteyip, istemediğime karar verebiliyorum.
http://www.mediprocenter.com.tr/

Medipprocenter, marka konusunda da oldukça geniş bir yelpazeye sahip. Ürünlerini oldukça başarılı bulduğum lapitak, avene, R.O.C.S gibi markaların ürünlerine ve daha pek çok popüler markaların ürünlerine bir tıkla ulaşabiliyorum.


http://www.mediprocenter.com.tr/markalar

Yaz gelmeden ihtiyaç listemi hazırlayıp, gerekli olacak ürünleri temin ederek elimin altında tutmak istiyorum. 

- Yaz denilince ilk akla gelen güneş koruyucu içeriğe sahip ürünler olsa gerek. Güneş koruyucu sprey ve güneş sonrası losyon benim yaz aylarında vazgeçmediğim ürünler arasında yer alıyor.


http://www.mediprocenter.com.tr/fz~k~gunes-urunleri


En çok mutlu olduğum ve bol bol fotoğraf çektirdiğim dönem yaz dönemi olduğuna göre diş beyazlığı da önemsemem gereken bir konu diye düşünüyorum. Düzenli olarak dişlerimi fırçalamama rağmen fotoğraflarda dişlerimin sarımtrak durduğunu fark ettim. Son dönemlerde çok methini duyduğum ve denemek istediğim R.O.C.S markasının diş beyazlatıcı diş fırçası ve macununu da listeme ekledim. Ürün 1 haftada 1,5 ton renk açıklığı idda ediyor. Denemeye değer diye düşünüyorum.

http://www.mediprocenter.com.tr/catinfo.asp?mrk=35&cid=13&typ=&brw=&src=&stock=&kactane=21

 Yaz dönemi demek sandaletlerin ortalıkta dolaştığı bir dönem demek olduğundan ayak bakımı da biraz daha fazla önem kazanıyor tabiki. Bunun için listeme ayak bakım ürünleri de ekliyoruım. Alessandro, pek çok ayak bakım merkezinin kullandığı ve benim de çok sevdiğim bir marka.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Bak bu harika dedirten harika esintiler ve öneriler için facebook sayfama davetlisiniz...
×
bloggerProvided by Blogolect

Bak Bu Harika | Dekorasyon, Makyaj, Alışveriş ve Moda Bloğu 2014. Buket DİNSEVER | Destek - Blogger

Tasarım-Değmesin yağlı boya

Auto Scroll Stop Scroll