Ter Lekelerine Doğal Çözüm Düğmelerle Dekorasyon Fikirleri Fotoğraf Baskılı Mum Yapımı Doğal Olarak Tüylerden Kurtulun Bebek Pudrasının Farklı İşlevleri

Babetleri Yenilemek İçin Öneriler

Yaz aylarında favori ayakkabı modelim babetler. Babetleri tasarımları gereği hem oldukça sempatik hem de oldukça rahat buluyorum. Babetleri pek çok kıyafet ve çanta ile rahatlıkla kombinleyebiliyorum. Babetler, sade tasarıma sahip olduğuiçin fiyatları da diğer ayakkabı modellerine göredaha uygun. Ama çoğumuz, çok severek aldığımız bir modelden bile zamanla sıkılıyoruz. Babetler de böyle dönemlerde çok basit gelebilir. Bu postumda babet yenileme ip uçları ve örnekler derledim. Babet süsleme projeleri, aslında sizin yaratıcılığınıza ve zevkinize bağlı olarak çoğaltılabilir. Bu yazımda derlediğim örneklerin, babet nasıl süslenir? sorusua fikir vermesini amaçladım.

 Geçtiğimiz günlerde düğmelerle neler yapılır? konulu bir post hazırlamıştım. O yazımda söylememiştim ama bu yazımda söyleyebilirim. Düğmeleri kullanarak babetlerinizi eski ve klasik görünümünden uzaklaştırarak, yepyeni bir görünüme kavuşmalarını sağlayabilirsiniz. Örnekte, farklı renk ve boyutlarda düğmeler kullanılarak rengarenk bir babet tasarımı yapılmış. Siz arzu ederseniz ayı renkte, yada bir rengin farklı tonlarında düğmeler kullanarak kendi babet modelinizi tasarlayabilirsiniz.Babet süsleme denilince ilk aklıma inci ve boncuklarla süsleme fikri gelmişti. Bu babette bir de bağlama için kurdela yapıştırılmış. Bu detayda babete farklı bir hava kazandırmış.
Babetleri süslemek için zincir detaylardan da yararlanabilirsiniz. Bu örnekte bilek kısmında zincir detay kullanışmış ama siz isterseniz babetin üst kısmında süsleme amaçlı da zincir kullanabilirsiniz.


Babetleri boyayarak, farklı desen ve motiflerde süsleyebilirsiniz. 


Babetleri güzelleştirmek için klasik bir yöntemden de bahsetmeden olmaz. Kurdela yardımı ile fiyonklar yaparak babetlerinizi sıradan bir görünümden kurtarabilirsiniz.


5 yorum:

 1. Denemek isterdim şu düğmeli olanı, çok neşeli bir görünümü var :)

  YanıtlaSil
 2. Ne kadar yaratıcı fikirler bunlar böyle. Ama hiç kabiliyetli bir insan değilim ne yazık ki :)

  YanıtlaSil
 3. wow, all the shoes is si beautiful!
  love it.

  TOM AND TINS

  YanıtlaSil
 4. Efendime söyleyeyim ufak öneride benden olsun ön tarafına bir cırt yapıştırarak. İstediğiniz fiyonk, kurdele ve yahut taşlı bir objeyi cırt sayesinde sök tak yaparak İstediğiniz yerde değiştirebilirsiniz Bir ayakkabıcı olarak daha çok önerim olur ama onlara malzeme ve şekilli anlatmak icap eder. Babetlerin altları sert olanlar daha faydalıdır yumşak olanlar ilerde dizlerde problem cıkarır haberiniz olsun saygılarımla

  YanıtlaSil

Bak bu harika dedirten harika esintiler ve öneriler için facebook sayfama davetlisiniz...
×
bloggerProvided by Blogolect

Bak Bu Harika | Dekorasyon, Makyaj, Alışveriş ve Moda Bloğu 2014. Buket DİNSEVER | Destek - Blogger

Tasarım-Değmesin yağlı boya

Auto Scroll Stop Scroll