Ter Lekelerine Doğal Çözüm Düğmelerle Dekorasyon Fikirleri Fotoğraf Baskılı Mum Yapımı Doğal Olarak Tüylerden Kurtulun Bebek Pudrasının Farklı İşlevleri

Bak Bu Harika Dedirten Masa Tasarımları

Dekorasyon blog yazarı olarak ilgi çekici ürünleri çok seviyorum. İnternette hemen hemen her ürünün çok farklı tasarımlara sahip modellerini bulmak mümkün olsa da malesef ülkemizde bu kadar çok ürün çeşitliliği bulunmuyor. Bu yazımda tasarımlarını hem yaratıcı hem de ilgi çekici bulduğum tasarım masa modelleri derledim. 

 Bilardo oyununu seviyorsanız açıldığımda bilardo masasına dönüşen bu yaratıcı masa tasarımını da seveceksiniz. Bilardo masasının yer kaplamasından endişe ediyorsanız, bu tasarım size bir taşla iki kuş vurma fırsatı sağlayacak.Tasarımdan anladığınız farklılık ve eğlence ise ayaklarının uçak balon şeklinde tasarlandığı bu modeli seveceksiniz. Mutfakta değilse bile balkon ve bahçelerde bu masayı rahatlıkla kullanabilirsiniz.


Daha önce yapay çimden yapılmış bir runner modeli paylaşmıştım. Sevenleriniz oldu, sevmeyenleriniz oldu. Bu postumda derlediğim masa modellerinde yer aaln çim alan gerçek bir çimden yapılmış. İlk örnekte tüm masa çim ile kaplanmış. İkinci örnekte ise masada runner kullanmak yerine böyle bir seçim yapılmış. Tüm masanın çim olduğu tasarımı çok yaratıcı ve çılgınca buldum.Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Bak bu harika dedirten harika esintiler ve öneriler için facebook sayfama davetlisiniz...
×
bloggerProvided by Blogolect

Bak Bu Harika | Dekorasyon, Makyaj, Alışveriş ve Moda Bloğu 2014. Buket DİNSEVER | Destek - Blogger

Tasarım-Değmesin yağlı boya

Auto Scroll Stop Scroll