Ter Lekelerine Doğal Çözüm Düğmelerle Dekorasyon Fikirleri Fotoğraf Baskılı Mum Yapımı Doğal Olarak Tüylerden Kurtulun Bebek Pudrasının Farklı İşlevleri

Buğday Çimi Özlü Dr. Wheatgrass Superbalm


Buğday çimi ile ilk olarak televizyonda ana haber izlerken tanışmıştım. Haberde buğday çiminin antioksidan özelliğinden bahsedilmişti. Aylar sonra ise Dr. Wheatgrass markasının buğday çimi özlü superbalm ürününü deneme fırsatı buldum. Ürünün içeriğinde buğday çimi özü oduğu için güvenle kullandım. Üründe başka herhangi bir kimyasal bulunmuyor. Buğday çimi özü krem formunda hazırlanmış. Dr. Wheatgrass superbalm, çok amaçlı yatıştırıcı olarak tanımlanıyor. Ürünü temin ettiğimden beri hiç çantamdan ayırmadım. Ve kullandıkça vazgeçilmezim oldu diyebilirim. Ürünün çok amaçlı olduğu konusuna kesinlikle katılıyorum. Bu yazımda ürünü hangi amaçla kullandım, sonuçlar ne oldu bundan bahsetmek istiyorum.

- Özellikle çocuk sahibi bir anne olarak bu ürünü çok sevdiğimi söylemek istiyorum. Bu ürün tamamen doğal içerikli olduğu için Buse içinde güvenle kullanıyorum. Buse'nin yanaklarında ciddi oranda bir kuruluk vardı. Ürünü yanaklarına sürdüğüm ilk günden itibaren cildinde belirgin bir yumuşama oldu. Her akşam yatmadan ürünü uygulamaya devam ettim ve artık kızımı artık hep öptüğümde yumuşacık yanaklarını öpebiliyorum. Buse düştüğünde, bir yerini çarptığında buz tutmak yerine hemen bu ürünü uyguluyorum. Zaten buz tutmama da hiç bir zaman izin vermiyordu. O yüzden bu süperbalm çok işime yarıyor. Hemen bu üründen bir miktar alıyorum. Kızımı cildindeki kızarıklık çok kısa süre içinde geçiyor ve çok şiddetli çarpmadıysa şişmiyor.

- Ben de bu ürünü mutfak kazalarında denedim. Acele ettiğim için sürekli elimi sıcak bir tencereye, çaydanlığa çarpıyorum. Ve bıçak ile minik kesikler yapabiliyorum. Bu kazalarda Dr. wheatgrass superbalm oldukça işime yarıyor. Yanıklar, çok hızlı sürede geçiyor. Kesiklerde de kanama hemen duruyor.

- Ürünü denediğim diğer bir bölüm ise ayaklarım oldu. Topuklarında genel bir kuruluk vardı. Superbalmı sürdüğüm ilk günden itibaren belirgin bir yumuşama oldu.

Bu ürün tarafıma Tyana kozmetik tarafından denemem için gönderilmişti. Bu yazdıklarım tamamen kendi deneyimimdir. Ürün biter bitmez kesinlikle sipariş edeceğim, çünkü ben gerçekten çok sevdim. Özellikle bir anne için kurtarıcı bir ürün olduğunu fark ettim. Ürünü burdan inceleyebilirsiniz. Kullanmadan önce fiyatını yüksek bulmuştum ama ürünü gramajı oldukça iyi ve küçük bir miktar bile geniş alana yayıldığı için oldukça bereketli. Ayrıca pek çok alanda kullanıldığı için de oldukça işlevsel. Ben gönül rahatlığı ile tavsiye ederim. Deneyince vezgeçilmeziniz olacağını düşünüyorum. Benim oldu çünkü.
7 yorum:

 1. Ben de kullanıyorum kesinlikle süper bir ürün ♥

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Bende kimde denediysem herkes çok sevdi canım. Çaya çorbaya limon gibi valla.

   Sil
 2. Ürünü çok merak ettim zira kızarıklıklarımla başım fena halde dertte!
  Teşekkürler bu güzel düşünceleriniz için:)

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. İşine yarayacağını düşünüyorum, ben çok sevdim.

   Sil
 3. Güzel günlerde kullanın :) Bana da beklerim :)

  YanıtlaSil
 4. Anal fissur (makatta catlak) icin iyi geliyor mu deneyrn var mi

  YanıtlaSil

Bak bu harika dedirten harika esintiler ve öneriler için facebook sayfama davetlisiniz...
×
bloggerProvided by Blogolect

Bak Bu Harika | Dekorasyon, Makyaj, Alışveriş ve Moda Bloğu 2014. Buket DİNSEVER | Destek - Blogger

Tasarım-Değmesin yağlı boya

Auto Scroll Stop Scroll