Ter Lekelerine Doğal Çözüm Düğmelerle Dekorasyon Fikirleri Fotoğraf Baskılı Mum Yapımı Doğal Olarak Tüylerden Kurtulun Bebek Pudrasının Farklı İşlevleri

Dekorasyonda Aynalara Yer Açın

Dekorasyon blog yazarı olarak dekoratif aynalarla yapılan dekorasyon çalışmalarını çok beğeniyorum. Ayna dekorasyonu ile mekanı daha aydınlık göstermek mümkün. Aynaları dekorasyonda kullanmak yeni moda değil elbette. Ama önceden aynaların kullanım yeri pek değişmezdi. Telefonluk ve konsol üzeri aynaların vazgeçilmez yerleriydi. Değişen dekorasyon modası ile aynaları her mekanda ve alışkın olmadığımız pek çok bölümde kullanıldığına tanık oluyoruz. Sıradanlığın yerini farklılığın aldığı günümzde aynaları sıradışı olarak tanımlanabilecek pek çok yerde kullanabilirsiniz. Dekorasyon blogları olarak, dekorasyona dair zihninizde güzel fikirler oluşturmayı çok seviyoruz. Bu postumda da dekorasyona aynalara yer açmak için fikirler vermek istedim. 

Tek bir ayna kullanıp klasikleşmek yerine, daha küçük ama çok sayıda ayna kullanarak dekorasyonda çok daha dikkat çekici bir bölüm yaratabilirsiniz. Yuvarlak ayna kullanabileceğiniz gibi kar, dikdörtgen gibi farklı şekillerde de aynalarla benzer bir duvar dekorasyonu yapabilirsiniz.


Boy aynaları özellikle giyinme ve yatak odalarının vazgeçilmezi bence. Daha dikkat çekici ve fark yaratan bir etki istiyorsanız boy aynanızı seçerken büyüklüğünü abartabilirsiniz.


Farklı bir görünüm için dekorların yerine temel olan mobilyalarda da aynalara yer açabilirsiniz. Ahşap görünümüne sahip mobilyaların yerine ayna görünümüne sahip mobilayaalrı tercih edebilirsiniz. Ayna mobilyalar, kullanıldığı mekanı daha ferah ve büyük gösterdiği için özellikle dar mekalarda tercih edilebilir.
6 yorum:

 1. Bence ayna çok iyi fikir,özellikle de son fotoğrafta gerçekten çok güzel görünüyor ve mekanın boyutları bilinmiyor.Fikirler için teşekkürler. :)

  YanıtlaSil
 2. Doğru yerlerde kullanılırsa ayna harikadır ya :)

  YanıtlaSil
 3. Aynalarla dekorasyon çok seviyorum hem mekanı büyük gösteriyor hem de şık ve klas duruyor

  YanıtlaSil
 4. Paylaşımlar çok güzel. Balköpüğü'nün yorumlarından sizin blogu keşfettim. İyi ki de misafir oldum. Benim de dekorasyon bloğum var, beklerim...
  Sevgiler

  YanıtlaSil
 5. Sonuncuya bayıldım :) hoş bir fikir olmuş

  YanıtlaSil
 6. Aynalı çekmece çok hoşmuş ama ben işlevsel olan aynaları daha çok beğeniyorum, sevgiler...

  YanıtlaSil

Bak bu harika dedirten harika esintiler ve öneriler için facebook sayfama davetlisiniz...
×
bloggerProvided by Blogolect

Bak Bu Harika | Dekorasyon, Makyaj, Alışveriş ve Moda Bloğu 2014. Buket DİNSEVER | Destek - Blogger

Tasarım-Değmesin yağlı boya

Auto Scroll Stop Scroll