Ter Lekelerine Doğal Çözüm Düğmelerle Dekorasyon Fikirleri Fotoğraf Baskılı Mum Yapımı Doğal Olarak Tüylerden Kurtulun Bebek Pudrasının Farklı İşlevleri

Hediyekare'den Hediyenizi Seçtiniz Mi?

Anneler gününe sayılı günler kaldı. Sizin hediyeniz hazır mı? Anneler gününü hem  çocuk hem de anne olarak kutlayacağım ikinci yılım. Anne olduktan sonra anneler günü benim için daha da anlamlı olmaya başladı. O minicik elleriyle bana sarılan tatlı kızımın kokusu herşeye bedel. Annem her sene, hediyeye ne gerek var, öpsen sarılsan yeter derdi de hiç bir alam ifade etmezdi. Şimdi onu çok iyi anlıyorum. Buse daha sözel olarak anneler günümü kutlayacak erginlikte olmasa da o bana güldüğünde, sarıldığında sözel ifadeden çok daha anlamlı oluyor.Anneler günü hediyesi vermek, çocuğu mu daha çok mutlu ediyor bilemedim:) Ben anneme hediye aldığımda seçerken heyecan duyuyor, verirken mutlu oluyorum. Evlendikten sonra annelerin sayısı ikiye çıkınca heyecan da iki kat arttı.Hediye seçimi gerçekten çok zor bir iş. Bu yüzden genellikle ilgi alanlarına ve ihtiyaçlarına göre seçim yapıyorum. Her ikisi de mutfaktan ve ev dekorasyonundan hoşlandığı için genellikle bu kategorilerde seçim yapıyorum. Bu sene her ikisi için de fincan takımı almaya karar verdim. Kaftan figürü, son dönemlerin favori figürü olduğu için kaftan desenli türk kahvesi fincanı tercih ettim.

Bu sempatik fincan takımı hediyekare.com sitesinden temin edebilirsiniz. Sitede 50 tl ve üzeri tutarlarda yapacağınız alışverilerde kargo ücretsiz. Sitede satışta olan ve beğendiğim diğer hediye alternatiflerini de paylaşmak isterim. Ayrıntılara hediyekare.com sitesinden ulaşabilirsiniz.İstanbul temasına hemen her üründe rastlamak mümkün. Siz de annenizin modaya uyması için ona İstanbul desenli ipek eşarp hediye edebilirsiniz.


Siz de benim gibi annelerin kanatsız bir melek olduğuna inanıyorsanız ona kanatlarını sembolik olarak bu şık kolye ile verebilirsiniz. Kolyenin tasarımını çok beğendim.


Hediyekare’de sadece Anneler günü hediyeleri değil, yaklaşan babalar günü hediyeleri, doğum günü hediyeleri de bulabilirsinizHiç yorum yok:

Yorum Gönder

Bak bu harika dedirten harika esintiler ve öneriler için facebook sayfama davetlisiniz...
×
bloggerProvided by Blogolect

Bak Bu Harika | Dekorasyon, Makyaj, Alışveriş ve Moda Bloğu 2014. Buket DİNSEVER | Destek - Blogger

Tasarım-Değmesin yağlı boya

Auto Scroll Stop Scroll