Ter Lekelerine Doğal Çözüm Düğmelerle Dekorasyon Fikirleri Fotoğraf Baskılı Mum Yapımı Doğal Olarak Tüylerden Kurtulun Bebek Pudrasının Farklı İşlevleri

Kavanozları Değerlendirmek İçin Dekoratif Öneriler

Dekorasyon blog yazarı olarak dekoratif ürünlerle sonuçlanan geri dönüşüm projelerini çok seviyorum. Bu postumda da kavanozlarla neler yapılır? sorusuna cevap olarak proje önerileri derledim. Bu kendin yap projelerini gördükten sonra, kavanozları atmaya kıyamayacağım sanırım. Kavanozların bu kadar kullanışlı olacakları aklıma gelmezdi. Kavanozları pek çok amaçla kullanabiliyoruz ama ben en çok derleme ve toplama görevi yapan kavanoz değerlendirme fikirlerini sevdim. Gelin sizin için derlediğim kavanozlarla yapılan dıy projelerine göz atalım.

Son dönemlerde scullent bitkiler olsukça popüler. Bu bitkileri dekoratif amaçlı olarak kullanımı da yaygın. Scullent sevdası sizi de sardıysa kavanozları kullanarak onlar için oldukça dekoratif bir yaşam alanı yaratabilirsiniz.Kavanozları değerlendirmek için ilk akla gelecek fikirlerden biri de onları dekoratif vazo olarak kullanmaktır. Cam boyaları ile kavanozları boyayıp, daha sonra da oldukça şık vazolara sahip olabilirsiniz.


Kavanozları derleme, toplama amacıyla yapılan fikirleri çok sevdim. Makyaj malzemeleri çok olan ve onları derleyip toplamakta zorlananlardansanız, kavanozları boyayarak ve kurdela ya da farklı süsleme malzemleri ile süsleyerek onları makyaj malzemlerinizi koyabileceğiniz dekoratif organizerlere dönüştürebilirsiniz.


Kavanozların oldukça şık mumluklara dönüşebileceğini söylesem inanır mısınız? Kavanozları mumluklara dönüştürmek için oldukça pratik yöntemler mevcut. Kavanozlara şekilli sticker yapıştırarak ve daha sonra onları sprey cam boyaları ile boyarsanız dekoratif tealigtlık elde edebilirsiniz. Kavonozlardan dekoratif mumluklar yapmak için kavanozların dışına sararmış yapraklar da yapıştırabilirsiniz. Mum ışığında süper görünen bir mumluk elde etmiş olacaksınız.

4 yorum:

Bak bu harika dedirten harika esintiler ve öneriler için facebook sayfama davetlisiniz...
×
bloggerProvided by Blogolect

Bak Bu Harika | Dekorasyon, Makyaj, Alışveriş ve Moda Bloğu 2014. Buket DİNSEVER | Destek - Blogger

Tasarım-Değmesin yağlı boya

Auto Scroll Stop Scroll