Ter Lekelerine Doğal Çözüm Düğmelerle Dekorasyon Fikirleri Fotoğraf Baskılı Mum Yapımı Doğal Olarak Tüylerden Kurtulun Bebek Pudrasının Farklı İşlevleri

Pembe Sevenler İçin Dekorasyon Blog Önerileri

Dekorasyon blog yazarı olarak, oldukça sevilen bir renk olan pembe rengine dekorasyonda nasıl yer verebiliriz temalı bir post hazırlamak istedim. Ben pembe rengi sıkça, pek çok yerde kullanmaktansa sadece bir alanda kullanarak çarpıcı bir detay yaratabileceğinizi düşünüyorum. Pembe tonu olarak, ben daha etkileyici olması adına daha koyu bi pembe öneriyorum. Gelin pembe detayı nerelerde kullanırsak etkili bir sonuç elde ederiz birlikte göz atalım.

Dekorasyon blogları olarak fikir vermekten mutluluk duyuyoruz. Dekorasyonda göze çarpan bir etki için pembenin karizmatik etkisinden yararlanmak istiyorsanız ve bunu salon dekorasyonunda yapmak istiyorsanız pembe bir berjer seçebilirsiniz. Burda pembe renk gri ve beyaz renk ile kombinlenmiş.


Pembe renge en çok yakıştırdığın rengi soracak olsanız siyah derdim. Burda da pembe tabureler siyah dekorasyonu daha da yükselterek ortaya çıkarmış. Tabure yerine bir bar taburesi de tercih edilebilirdi ama daha salaş bir görünüm hedeflendiyse bu tabure modeli daha uygun tabi.


Etkiyi daha dışarda başlatmak için dekorasyon bloğu olarak size pembe bir kapı kullanamnızı önerebilirim. Müstakil bir evim olsa bende böyle bşr çarpıcı detaylara sahip bir kapı tercih etmek isterdim.


 Bu açık pembe tonda beyaz eşya modelleri özellikle yurt dışında oldukça popüler. Ama ben bu mutfaktaki mutfak dolapları ile bu beyaz eşya modelini uyumlu bulmadım. Mutfak dolapları beyaz olsa çok daha şeker bir görünüm yakalanabilirdi.


Daha önce hiç bu tonlarda bir tezgah görmedim ama eğer çılgın bir ruhunuz varsa mutfak dekorasyonunuza da bunu uygulamak için böyle bir tezgah terih edebilirsiniz.
4 yorum:

Bak bu harika dedirten harika esintiler ve öneriler için facebook sayfama davetlisiniz...
×
bloggerProvided by Blogolect

Bak Bu Harika | Dekorasyon, Makyaj, Alışveriş ve Moda Bloğu 2014. Buket DİNSEVER | Destek - Blogger

Tasarım-Değmesin yağlı boya

Auto Scroll Stop Scroll