Ter Lekelerine Doğal Çözüm Düğmelerle Dekorasyon Fikirleri Fotoğraf Baskılı Mum Yapımı Doğal Olarak Tüylerden Kurtulun Bebek Pudrasının Farklı İşlevleri

Sizin İçin Doğru Kokulu Mum Hangisi?Mumları kim sevmez ki? Mum sevmeyenlerin olduğuna inanmıyorum ama bazıları için dekoratif mumlar adeta bir tutkudur. Ben de mumlara tutkuyla bağlı olanlardanım. Girdiğim bir mağazada otomatik olarak mum reyonuna yöneliyorum. Çeşit çeşit formda ve kokuda mumları incelemekten büyük keyif alıyorum. Kokulu mumlar, tüm mum çeşitleri içinde benim favorim olanlar. Peki ya siz farklı kokulara sahip mumların bizde nasıl etki bıraktığını biliyor musunuz? Mum kokularının etkilerine göre size uygun kokulu mumu bulabilirsiniz.

http://kandilla.com/collections/kokulu-mumlar/products/yasemin-kokulu-mum


Yasemin kokulu mum;  Eğer yorucu bir işiniz varsa yada kendinizi yorgun hissediyorsan dinlendirici etkiye sahip yasemin kokulu bir mum yakarak günün yorgunluğunu üzerinizden atabilirsiniz.

http://kandilla.com/collections/kokulu-mumlar/products/gul-kokulu-mum

Gül kokulu mum; Sigara içilen mekanlarda ve açık mutfak dizaynından kaynaklanan rahatsız edici durumlarda yakılan bir mum kokulu mum ortamdaki kötü kokuyu alarak ortamın daha temiz bir kokuya sahip olmasını sağlayacaktır.

http://kandilla.com/collections/kokulu-mumlar/products/kahve-cekirdekli-mum

 Kahve kokulu mum; Yine gül kokulu mum gibi ortamdaki istenmeyen kötü kokuları mis gibi bir kahve kokusu ile yeniler. Benim favori kokulu mumum kahve kokulu mumlar. Kahve kokusunu çok sevdiğim için kahveli mumlara da bayılıyorum.

http://kandilla.com/collections/kokulu-mumlar/products/leylak-kokulu-mum

Leylak kokulu mum; Hoş ve ferah kokusu ile ortamın havasını tazeleyen bir diğer kokulu mumdur. Kokusu oldukça etkili ve kalıcıdır.

Lavanta kokulu mum;  Uykusuzluk problemi yaşanlar için idealdir. Sakinleştirici ve rahatlatıcı özelliği vardır. Migren ağrısından şikayet edenler için rahatlatıcı bir etkisi olduğu da bilinir. Lavanta kokusunu çok sevdiğim için kahveli mumdan sonraki favorim lavanta kokulu mum kesinlikle.


Tarçın kokulu mum; iştah açan kokusu ile ve dekoratif görünüm ile dekoratif sofraların baş tacı olmayı hak ediyor.

Dekoratif mumların görüntüsü çok hoş olduğu için insan yakmaya kıyamıyor. Ama kandilla.com sitesinde gördüğüm birbirinden hoş mumlar içten yakma tekniği ile dizayn edildiği için mum yansa bile dekoratif görünüm bozulmuyor. Benim gibi mumları koklamaya doyamayan ama bozulacak diye de yakmaya kıyamayanlar için  harika bir özellik. Mumlar, hiç şüphesiz romantik ortamların da vazgeçilmezi. Beyaz ışığın gözü yorduğu düşünülecek olursa arada ışıkları kapatıp daha romantik bir ortamda gözleri dinlendirmek iyi gelecektir. Bu romantik ortama eşlik etmesi için kaliteli ve şık mumları birarada bulabileceğiniz ve güvenle alışveriş yapabileceğiniz kandilla' ya göz atmanızı öneririm.
 


2 yorum:

  1. Hemen siteye bakıyorum. Mum hastasıyımdır! :)

    YanıtlaSil
  2. Kahve kokulu mumlar insana iyi geliyor bence:) bize de bekleriz, sevgiler

    YanıtlaSil

Bak bu harika dedirten harika esintiler ve öneriler için facebook sayfama davetlisiniz...
×
bloggerProvided by Blogolect

Bak Bu Harika | Dekorasyon, Makyaj, Alışveriş ve Moda Bloğu 2014. Buket DİNSEVER | Destek - Blogger

Tasarım-Değmesin yağlı boya

Auto Scroll Stop Scroll