Ter Lekelerine Doğal Çözüm Düğmelerle Dekorasyon Fikirleri Fotoğraf Baskılı Mum Yapımı Doğal Olarak Tüylerden Kurtulun Bebek Pudrasının Farklı İşlevleri

Tıp Merkezi LifeMed'i Tanıyalım


İstanbul'da ikamet edenler ve İstanbul'a kontrol ve tedavi amaçlı gitmeyi planlar için İstanbul'un önde gelen tıp merkezleri arasında yerini alan Lifemed Tıp Merkezi'nin hizmetlerinden bahsetmek istiyorum. Lifemed, 'işimiz sağlığınız'  sloganı ile hastalarına en  iyi hizmeti vermeyi amaçlıyor. Merkezde pek çok branşta poliklinik hizmet verildiği gibi, check-up, ileri görüntüleme ve tanı hizmetleri, onkoloji kliniği ve estetik kliniği de yer alıyor.


Lifemed tıp merkezinde deneyimli uzman hekimler tarafından gebelik takibi ve doğum hizmeti veriliyor. Merkezin kadın hastalıkları ve doğum ünitesinde son teknolojik imkanlar dahilinde tanı ve tedavi hizmetleri, alanında uzman ve deneyimli hekim ve sağlık personelleri tarafından veriliyor.


Merkez bünyesinde uzman hekimler tarafından dermapen ile cilt gençleştirme uygulaması yapılmaktadır. Cilt üzerinde yenileme, cildi dolgunlaştırma ve pürüzsüzleştirme etkilerini sağalyan dermapen uygulaması son dönemlerde oldukça popüler bir uygulama.

Lifemed tıp merkezi ile daha fazla bilgi almak için burdan merkezin web sitesine gidebilir, iletişim panelinden iletişime geçmek için gerekli bilgilere erişebilirsiniz. 
Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Bak bu harika dedirten harika esintiler ve öneriler için facebook sayfama davetlisiniz...
×
bloggerProvided by Blogolect

Bak Bu Harika | Dekorasyon, Makyaj, Alışveriş ve Moda Bloğu 2014. Buket DİNSEVER | Destek - Blogger

Tasarım-Değmesin yağlı boya

Auto Scroll Stop Scroll