Ter Lekelerine Doğal Çözüm Düğmelerle Dekorasyon Fikirleri Fotoğraf Baskılı Mum Yapımı Doğal Olarak Tüylerden Kurtulun Bebek Pudrasının Farklı İşlevleri

Dekorasyon Blog Önerisi: Yatak Odasında Kırmızı Etkisi

Dekorasyon blog yazarı olarak, dekorasyonda renklerin öneminin oldukça fazla olduğuna inanıyorum. Aynı zamanda renklerin kişilerin ruh halini de yansıttığını da düşünüyorum. İçine kapanık insanların daha çok koyu renkleri sevdiğiyle ilgili bir tezim var. Enerjik ve kıpır kıpır insanların ise en çok sevdiği renklerin başında fosforlu ve oldukça canlı renkler geliyor. Oldukça hareketli bir kişiliğim var ve sanırım bu kişiliğimin yansıması olarak canlı renklerin kraliçesi dediğim sarı rengini çok seviyorum. Ama bu yazımda dost canlısı ama daha temkinli kişilerin rengi olduğunu düşündüğüm kırmızı rengini konuk etmek istiyorum. Kırmızı rengine en çok beyaz ve siyah renk yakışıyor. Daha aydınlık ve ferah bir görünüm elde etmek için kırmızı rengini beyaz renk ile kombinleyebilirsiniz. Ama dekorasyonun daha da çarpıcı olması için muhakkak bir iki yerde siyah renge de yer vermelisiniz. Bir iki siyah renkte aksesuar seçimi ile bu etkiyi kolaylıkla yakalayabilirsiniz. 

Bu postumda kırmızı, beyaz ve siyah renkleri ile kombine edilmiş, harika yatak odası örnekleri paylaşmak istiyorum. Kırmızı yatak odası dekorasyonu biraz iddalı kaçabilir. Ama biz dekorasyon blogları zaman zaman iddayı severiz. 


4 yorum:

 1. Harika dekorasyonlar ya... Ama kırmızı enerjiktir, uyku tutmazsa bir de :)

  YanıtlaSil
 2. Kesinlikle katılıyorum renkler bizi çok etkiliyor..Cıvıl cıvıl renkler insanın içini açıyor..Kırmızı yı da çok severim..

  YanıtlaSil
 3. Bana kalırsa, yatak odası dekorasyonu için düşünülmes gereken en son renk bile değil kırmızı. Bu rengin insan üzerindeki etkilerini düşününce, insanın yatak odasını kırmızı yoğunluklu dekore etmesi, uygu problemlerine davetiye çıkarmakla eş değer :)

  YanıtlaSil
 4. kırmızıyı severim ve kullanırım, kırmızı ve beyaz diyorum kesinlikle

  YanıtlaSil

Bak bu harika dedirten harika esintiler ve öneriler için facebook sayfama davetlisiniz...
×
bloggerProvided by Blogolect

Bak Bu Harika | Dekorasyon, Makyaj, Alışveriş ve Moda Bloğu 2014. Buket DİNSEVER | Destek - Blogger

Tasarım-Değmesin yağlı boya

Auto Scroll Stop Scroll