Ter Lekelerine Doğal Çözüm Düğmelerle Dekorasyon Fikirleri Fotoğraf Baskılı Mum Yapımı Doğal Olarak Tüylerden Kurtulun Bebek Pudrasının Farklı İşlevleri

Doğal Taşlarla Kolay Notluk Yapımı


Doğal taşların verdiği enerjiye inanıyorum. Psikolojik olma ihtimali yüksek ama yine de olumlu enerji verdiklerini hissediyorum. Ayrıca bu taşların görünümü de oldukça dekoratif. Burcuma uygun olduğu söylenen tüm doğal taşların kolyelerine sahibim. Bazen dekoratif amaçla da kullanırım diye taş şeklinde de alıyorum. 
Ametist taşı, renk olarak ve şekil olarak en sevdiklerimden biri. Çok severek aldığım ametist taşımı düşürüp kırınca önce üzülmüştüm. Ama daha sonra aklıma pinterestte gördüğüm bir dıy projesi geldi. Elimde doğal taş ve çiçek teli oduğuna göre bu çalışmayı yapmamam için hiç bir sebep yoktu. Ben de bu doğal taş parçalarına çiçek teli bağlayarak notluk yaptım.Çiçek telini el ile şekil vermeye musait olacak kadar yumuşak ama dik duracak kadar da sert. Ben de taşın etrafında bir tur attrıdıktan sonra teli havaya bakacak şekşilde diktim. Ucunu da kıvırdım ki notluk olsun. Fotoğraf yerleştirerek fotoğraflık olarak da kullanmak mümkün. Ben bu projeyi gerçekten çok sevdim. Çakıl taşları ile de benzer bir notluk çalışması yapabilirsiniz.
9 yorum:

 1. Ellerinize sağlık güzel zevli bir çalışma olmuş.İyi günlerde kullanın.Sevgiler

  YanıtlaSil
 2. çok güzel olmuş ellerinize sağlık

  YanıtlaSil
 3. Bende bayıldım tatlım :) eline sağlık

  YanıtlaSil
 4. bencede çok şık olmuş ellerinize sağlık :) sizi takipteyim sayfama ziyaretinizden mutlu olurum :) sevgilerimle
  ( apaydindunyam.blogspot.com.tr )

  YanıtlaSil
 5. Ne güzel bir düşünce kullanılabilir olmuş emeğine sağlık

  YanıtlaSil

Bak bu harika dedirten harika esintiler ve öneriler için facebook sayfama davetlisiniz...
×
bloggerProvided by Blogolect

Bak Bu Harika | Dekorasyon, Makyaj, Alışveriş ve Moda Bloğu 2014. Buket DİNSEVER | Destek - Blogger

Tasarım-Değmesin yağlı boya

Auto Scroll Stop Scroll