Ter Lekelerine Doğal Çözüm Düğmelerle Dekorasyon Fikirleri Fotoğraf Baskılı Mum Yapımı Doğal Olarak Tüylerden Kurtulun Bebek Pudrasının Farklı İşlevleri

Kozalaklarla Yapabileceğiniz Harikalar

Dekorasyon blog yazarı olarak değerlendirme projelerine bayılıyorum. Özellikle ortaya dekoratif ürünler çıkıyorsa tadından yenmiyor benim için. Ortak noktalı dıy projeleri paylaşıyorum zaman zaman. Siz hangisini beğendiyseniz onu yapın diye. Bu postumda da biriktirmeyi çok sevdiğimiz kozalaktan neler yapılır temalı bir yazı hazırlamak istedim. Kozalaklar boyanınca çok hoş dekoratif ürünlere dönüşebiliyor. Özellikle alt kısımları çiçeğe benzediği için kozalakları renk renk boyayıp çiçek yerine kullanmanız da mümkün. Ben de biriktirdiğim kozalaklardan muhtemelen ilk projeyi yapacağım. Boya olarak yağlı boya, ahşap boyası ya da akrilik boya kullanabilirsiniz. Hatta oje ile de boyama yapabilirsiniz. Kozalakları gül gibi kullanarak yapılan çalışmayı da çok sevdim. Gül dalı olarak da kuru dallar boyanmış. Sade daha güzel diyenleri unutmamak için de boyanmamış projeler de paylaşmak istedim. Kozalaklardan yapılmış kapı süs sizce de şahane olmamış mı?Sade daha güzel diyenleri unutmamak için de boyanmamış projeler de paylaşmak istedim. Kozalaklardan yapılmış kapı süsü sizce de şahane olmamış mı? Kozalakların uç kısımlarını kırıp bir bardağa ya da fanusa yapıştırarak çok şık bir mumluk da elde edebilirsiniz.
6 yorum:

 1. Çok dekoratif ve çok güzeller :)

  YanıtlaSil
 2. Bayılıyorum böyle güzel dekoratif fikirler koymana.Selamlar.

  YanıtlaSil
 3. Işıklandırmalı olan çok hoş ve naif olmuş zannımca;)

  YanıtlaSil
 4. bu tarz #dıy projelerine bayılıyorum..marmariste yaşıyorum burda çamdan bol birşey yok ;) ilk fırsatta deniycem özellikle renkli olanları ;)

  YanıtlaSil
 5. Çok güzel ve şık öneriler canım. Bayıldım.

  YanıtlaSil
 6. Orta okulda kozalakları boyamıştım. Kapı süsü gerçekten çok iyi fikirmiş, kendimi en yakın zamanda çam ağaçlarının arasına atıp, deneme isteği uyandırdı. Vazoda kozalak fikri de çok güzelmiş. Teşekkürler.

  Sevgiler.

  YanıtlaSil

Bak bu harika dedirten harika esintiler ve öneriler için facebook sayfama davetlisiniz...
×
bloggerProvided by Blogolect

Bak Bu Harika | Dekorasyon, Makyaj, Alışveriş ve Moda Bloğu 2014. Buket DİNSEVER | Destek - Blogger

Tasarım-Değmesin yağlı boya

Auto Scroll Stop Scroll