Ter Lekelerine Doğal Çözüm Düğmelerle Dekorasyon Fikirleri Fotoğraf Baskılı Mum Yapımı Doğal Olarak Tüylerden Kurtulun Bebek Pudrasının Farklı İşlevleri

Kütük Supla Yapımı Projemin Detayları


Kütük supla hayranı olmayan var mı? Çok otantik bulduğum bu kütük servis tepsileri instagramda oldukça popüler. Ben de ne zamandır almak istiyordum bu sevimli kütüklerden. Tesadüf eseri keresteci dükkanının önünden geçerken dükkanın önünde duran yuvarlak kesilmiş 3 cm kalınlığında kütük parçasını görünce altın bulmuş gibi sevindim. 


Keresteci amca hediye edince daha da mutlu oldum. Ama benim kütüğümün üstü biraz zedeli idi ve yan kısımlarında kabuk yoktu. O şekilde kullanmak istemedim. Ben de bir kendin yap projesi ile kütük supla yapımı işine giriştim. Öncelikle malzemeleri temin ettim. Zımpara ile iki yüzünü de güzelce temizledim. İtiraf ediyorum bu işlem sırasında epey yoruldum. Bundan sonraki aşama olarak kabuksuz bir kütük parçasına sahip olduğum için kabuk görünümü vermek istedim. Bunun için de oje kullandım. Daha sonra da vernik ile vernikledim. Sprey vernik kullandığım için bu işlemi kolay atlattım. Astar kullanmadan vernik attığım için ahşapın rengi epey koyudu. Eğer sizde bu suplaları beğeniyorsanız kolaylıkla yapabilirsiniz.7 yorum:

 1. Maşallah çok beceriklisin canım.

  YanıtlaSil
 2. Çok sevdim; doğal ve dekoratif buluyorum bu tarz objeleri. Ben de biraz büyüğüne ayaklar yaptırıp verandada sehpa olarak kullanmayı düşünmüştüm. Tabak altlığı olarak da güzel. Ellerinize sağlık!

  YanıtlaSil
 3. Ne kadar güzelll çok orjinal bir fikir,bayıldım.Güle güle kullanın ..Sevgiler

  YanıtlaSil
 4. Çok güzel olmuş, ellerinize sağlık. Eskiden yüzüne bakılmayan kütükler yine moda oldu. Mudo gibi mağazalarda 500-600 TL lerden başlıyor bu tür ürünler, sehpalar vb.
  Güle güle kullanın. Sevgiler.

  YanıtlaSil
 5. valla eline sağlık becerikli insansın vesselam :) güle güle kullannn

  YanıtlaSil
 6. Eline sağlık uğraşmıssın biraz ama değmiş:))

  YanıtlaSil
 7. Harika olmuş Bak Bu Harika...

  YanıtlaSil

Bak bu harika dedirten harika esintiler ve öneriler için facebook sayfama davetlisiniz...
×
bloggerProvided by Blogolect

Bak Bu Harika | Dekorasyon, Makyaj, Alışveriş ve Moda Bloğu 2014. Buket DİNSEVER | Destek - Blogger

Tasarım-Değmesin yağlı boya

Auto Scroll Stop Scroll