Ter Lekelerine Doğal Çözüm Düğmelerle Dekorasyon Fikirleri Fotoğraf Baskılı Mum Yapımı Doğal Olarak Tüylerden Kurtulun Bebek Pudrasının Farklı İşlevleri

Taş Boyama Deneyimim: Emoji Taşlar


Taş boyama nasıl yapılır araştırmasından sonra ben de taş boyama deneyimi yaşamak istedim. İnternetten pek çok taş boyama örnekleri inceledim. Uğurböceği taş boyama en popüler olan çalışmalardan. Emoji taş boyama örneğini görünce bayıldım ve denemek istedim. Akrilik boya ile kolay boyandığını ve çabuk kuruduğunu öğrendim. Benim elimde yağlı boya vardı. Denemek istedim. Yağlı boya hem kapatmadı hem de kurumak bilmedi. Bu yüzden yapacaksanız akrilik boya kullanmalısınız. Ben de akrilik boya temin edene kadar taş boyama çalışmalarıma ara vermek istiyorum. Ama gerçekten çok zevkli bir hobi. Deniz taraflarına gittikçe bol bol taş toplamak gerek. Tam koleksiyoncu ruhuna hitap eden bir hobi. Emoji taş boyama benim ilk deneyimimdi. Bir sonraki çalışmalarımda kendimi daha da geliştireceğime inanıyorum.


Emojiler gerçekten çok sevimli. Hangisini yapacağıma karar vermek zor oldu. Öncelikle sarı rengine boyadım. Daha sonra emoji seçimlerimi yapıp boyamaya geçtim. Bunun için çok ince uçlu bir fırça gerekiyor. .çok yavaş bir şekilde çalışarak emoji taş boyamamı tamamladım. Yaparken çok keyif aldım. Denemediyseniz mutlaka tavsiye ederim.6 yorum:

 1. ama çok şirin olmuşlar harika bir fikir ayrıca dekorasyon için ..

  YanıtlaSil
 2. Hoş olmuş denemek lazım kapı önü tutucu veya aksesuar alarak kullanılır.

  YanıtlaSil
 3. Ama çok şeker bunlar bayıldım :)

  YanıtlaSil
 4. Sonuçlara bakarken gülümsediğimi fark ettim
  Demek cidden güzel bir çalışma olmuş bu :)

  Sevgiler

  YanıtlaSil
 5. Canım ellerine sağlık, süper olmuşlar, en kısa zamanda bende bu boyama işlerine kendimi vermek istiyorum, çok zevkli bir hobi gerçekten. Sevgilerimle, hayırlı ramazanlar diliyorum canım:)

  YanıtlaSil

Bak bu harika dedirten harika esintiler ve öneriler için facebook sayfama davetlisiniz...
×
bloggerProvided by Blogolect

Bak Bu Harika | Dekorasyon, Makyaj, Alışveriş ve Moda Bloğu 2014. Buket DİNSEVER | Destek - Blogger

Tasarım-Değmesin yağlı boya

Auto Scroll Stop Scroll