Ter Lekelerine Doğal Çözüm Düğmelerle Dekorasyon Fikirleri Fotoğraf Baskılı Mum Yapımı Doğal Olarak Tüylerden Kurtulun Bebek Pudrasının Farklı İşlevleri

Açık Parfüm Önerisi: Gözde Açık Parfüm


Güzel kokulardan hoşlanmayan yoktur sanırım. Hoş koku denilince aklıma ilk olarak çiçekler daha sonra da parfümler geliyor. Gün içinde makyaj yapmadığım zamanlar oluyor ama parfüm sıkmadan dışarı çıktığımı hatırlamıyorum. Temizliğe özen göstererek kötü kokmamak sağlanabilir ama ben parfümlerin sağladığı çarpıcı kokuları çok sevdiğim için parfüm kullanmaktan kendimi alamıyorum. Uzun süre sadece orjinal parfüm kullanıyordum. Ama çık sık parfüm sıkan ve farklı kokuları denemekten hoşlanan biri olarak bu tercihin çok ekonomik olduğunu söyleyemem. Açık parfüm furyası başlayınca ben de en azından günlük kullanımlarda tercih edebilirim düşüncesiyle açık parfümleri de tercih etmeye başladım. Bu sayede tüm denemek istediğim kokulara ekonomik olarak sahip olabiliyor ve günlük moduma göre parfüm seçimi yapabiliyorum. Son dönemlerde tercih ettiğim ve severek kullandığım Gözde açık parfüm ürünleri oldukça başarılı. Gözde açık parfüm ürünleri ile arkadaşım sayesinde tanışmıştım. Kendisine güvenerek kokusunu bildiğim ve sevdiğim parfümleri sipariş ettim. Kokuların benzeme oranı oldukça başarılı. Bu özelliğini çok sevdim. Benim açık parfümde dikkat ettiğim bir diğer nokta ise ilk sıkıştaki kokunun keskinliği. Bazı açık parfümleri ilk sıktığımda çok rahatsız eden keskinlikte bir koku yayılıyor. Gözde parfümlerinde  hiç rahatsız eden ağır bir koku olmuyor. Diğer sevdiğim özelliği ise parfümün sıkılan yerlerde yapışkan bir his bırakmaması. Bu his beni parfüm kullanmaktan bir anda soğutabilir. Yaklaşık 3 aydır Gözde markasının açık parfüm ürünlerini kullanıyorum ve oldukça memnunum. 


Ben son zamanlarda alışverişlerimi online olarak yaptığım için parfümleri de markanın online alışveriş sitesinden yapıyorum. Ürünleri incelemek ve sipariş vermek için burdan siteye ulaşabilirsiniz. Ben siparişimi kampanya varken vermiştim ve hala aynı kampanya devam ediyor. Bu şekilde oldukça ekonomik bir alışveriş yapmış oldum. 


1 yorum:

  1. paylaşımlarınız ve blogunuz çok güzel takipteyim

    www.tesetturnotlari.blogspot.com.tr
    bloguma da beklerim

    YanıtlaSil

Bak bu harika dedirten harika esintiler ve öneriler için facebook sayfama davetlisiniz...
×
bloggerProvided by Blogolect

Bak Bu Harika | Dekorasyon, Makyaj, Alışveriş ve Moda Bloğu 2014. Buket DİNSEVER | Destek - Blogger

Tasarım-Değmesin yağlı boya

Auto Scroll Stop Scroll