Ter Lekelerine Doğal Çözüm Düğmelerle Dekorasyon Fikirleri Fotoğraf Baskılı Mum Yapımı Doğal Olarak Tüylerden Kurtulun Bebek Pudrasının Farklı İşlevleri

Çilek Kasasından Sunum Tepsisi Yapımı


Son dönemlerde sunum şıklığı oldukça popüler oldu. Özellikle instagram kullanıyorsanız çok zevkli insanların birbirinden şık sunumlarına şahit oluyorsunuzdur. Bende kendimce inik sunumlarımı hesabımda paylaşıyorum. Ziyaret etmek isterseniz instagram hesabıma burdan ulaşabilirsiniz.Bu akıma yavaş yavaş ben de kendimi kaptırmak üzereyim. Zaten dekorasyona ve dekoratif ürünlere hep özel bir ilgim vardı. Sofra dekorasyonu da bu ilginin oldukça içinde kalıyor. Kendin yap projelerine de ilgim olduğu malum olduğuna göre ben de iki hobimi bir araya getirmek istedim. Daha önce kütükten sunum suplası yapmıştım. Bu sefer de çilekleri tüketince boşta kalan şirin kasayı değerlendirmek istedim.


Kasanın boyutu sunum tepsisi olarak kullanmak için oldukça idealdi. Ama kasa bence çok daha kullanışlı. Düzenleme amaçlı ya da misafir havlularını bir arada tutmak için de kullanılabilir. Ben bu aralar sunumlara ilgi duyduğum için ilk aklıma sunum tepsisi olarak kullanmak geldi. Dekorasyon bloğu olunca insan dekoratif yönde yaklaşmak istiyor tabiki. Ben kasanın doğal görünümünü korumak istedim. Bu yüzden de kasa rengine yakın bir kaplama kağıdı ile kapladım. Amacım paslı çivilerin yok olması ve kasanın daha temiz görünmesi idi. Siz isterseniz boyayıp, dekupaj yapabilirsiniz. Ben süslü değil salaş bir kasa hayal ettiğim için seçimimi bu yönde yaptım. Kaplama için kendinden yapışkanlı kağıtları tercih ettim. Çivilerin yakın kısımlarında kabarma yaptı ve bazı yerlerde ufak buruşmalar oldu. Uygulaması kolay değilse de ufak tefek bu pürüzler beni rahatsız etmediği için sonuçtan memnun kaldım. Siz de hala pazarda kasa kasa çilekler varken bir kasa çilek kapın, kasanın son halini hayal gücünüze bırakın derim.


2 yorum:

Bak bu harika dedirten harika esintiler ve öneriler için facebook sayfama davetlisiniz...
×
bloggerProvided by Blogolect

Bak Bu Harika | Dekorasyon, Makyaj, Alışveriş ve Moda Bloğu 2014. Buket DİNSEVER | Destek - Blogger

Tasarım-Değmesin yağlı boya

Auto Scroll Stop Scroll